...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Master Baker 2020 podczas Polagry!

Druga edycja konkursu dla profesjonalistów i pasjonatów wypiekania chleba już niebawem. Zapisy ruszają od września.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych „POLSKA EKOLOGIA”  i Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa RP informują, że w bieżącym roku odbędzie się II-ga Edycja  Konkursu  Master Baker 2020 .]

 

 

Konkurs odbędzie się w czterech grupach zawodowych: piekarze zawodowi, piekarze amatorzy, gospodynie  z Kół  Gospodyń Wiejskich, uczniowie ze szkół o profilu spożywczym.

Eliminacje konkursu odbędą się drogą elektroniczną w miesiącu wrześniu poprzez przesłanie na adres mailowy prac w postaci trzech zdjęć produktów oraz opisu użytych składników i technologii wypieku pieczywa. Finał konkursu jest zaplanowany w ramach salonu foodtech podczas nadchodzącej edycji targów POLAGRA w dniach 28.09-01.10.2020

Informacje na temat terminu  rozpoczęcia eliminacji będą zamieszczone na stronach internetowych polskaekologia.org, stowarzyszeniepiekarzy.pl, oraz profilach social media organizatorów.

Na finalistów czeka pula wartościowych nagród!

Bieżące wydanie czasopisma

Oddajemy w Wasze ręce najnowszy numer, mocno pachnący świeżym chlebem rodem z San Francisco. Jest też o cieście parzonym, lodach w słoiku i tortach, które zbliżają do siebie ludzi.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji