...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Master Baker 2020 podczas Polagry!

Druga edycja konkursu dla profesjonalistów i pasjonatów wypiekania chleba już niebawem. Zapisy ruszają od września.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych „POLSKA EKOLOGIA”  i Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa RP informują, że w bieżącym roku odbędzie się II-ga Edycja  Konkursu  Master Baker 2020 .]

 

 

Konkurs odbędzie się w czterech grupach zawodowych: piekarze zawodowi, piekarze amatorzy, gospodynie  z Kół  Gospodyń Wiejskich, uczniowie ze szkół o profilu spożywczym.

Eliminacje konkursu odbędą się drogą elektroniczną w miesiącu wrześniu poprzez przesłanie na adres mailowy prac w postaci trzech zdjęć produktów oraz opisu użytych składników i technologii wypieku pieczywa. Finał konkursu jest zaplanowany w ramach salonu foodtech podczas nadchodzącej edycji targów POLAGRA w dniach 28.09-01.10.2020

Informacje na temat terminu  rozpoczęcia eliminacji będą zamieszczone na stronach internetowych polskaekologia.org, stowarzyszeniepiekarzy.pl, oraz profilach social media organizatorów.

Na finalistów czeka pula wartościowych nagród!

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji