...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Na Górnym Śląsku działa pierwsza cyfrowa szkoła zawodowa

Tydzień po rozpoczęciu nowego roku szkolnego, 10 września br., w trzech szkołach zawodowych na Śląsku pojawiła się mobilna szkoła cyfrowa. 10 tabletów (przenośnych komputerów osobistych) jeździ z nauczycielem zawodu Szymonem Konkolem na zajęcia do Jastrzębia Zdroju, Żor oraz Rybnika.

To nie pierwszy raz, kiedy Szymon Konkol ponownie wyprzedził system oświaty. Najpierw opracował Almanach Piekarsko-Cukierniczy (multimedialne kompendium wiedzy), założy platformę e-learningową, która umożliwia wszystkim zainteresowanym naukę i sprawdzenie wiedzy teoretycznej zawartej w Almanachu (platforma jest dostępna również na www.MistrzBranzy.pl), a teraz wdrożył cyfrową szkołę, nie czekając na Ministerstwo Oświaty. Tym samym Szymon Konkol zapoczątkował swój nowy projekt „New Model School”. Najważniejsze, że bez wsparcia firmy AI SOLUTION z Raciborza, producenta Receptora, pomysł nadal byłby w powijakach. – Nie trzeba mnie było długo namawiać do udziału w tym projekcie – opowiada Tomasz Kostka, szef teamu informatyków i konstruktorów z firmy AI SOLUTION. Jestem za cyfryzacją szkół, bo dzięki temu nauka jest naprawdę fajna. Młodzi ludzi bardzo szybko łapią nowinki techniczne i dla nich Internet czy komputery są czymś naturalnym. Podoba mi się również entuzjazm i pomysłowość Szymona Konkola – gdyby nie jego wizja cyfrowej szkoły, która jest konsekwencją opracowania pierwszego e-podręcznika dla branży piekarsko-cukierniczej, nadal byśmy tylko mówili o cyfrowej szkole. Cieszę się, że Szymon zaproponował nam taką współpracę. Myślę, że to dopiero początek szerszej współpracy – dodał Tomasz Kostka.

Jak się dowiedzieliśmy, firma Savpol ‒ dostawca dla branży piekarsko-cukierniczej oraz lodziarskiej ‒ postanowiła również włączyć się w ten projekt i wesprzeć rozbudowę mobilnego Almanachu.

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji