...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , HERT, materiał promocyjny

Niezwykłe studio projektowe

Architekt rzadko ma możliwość projektować dla kogoś, kogo dobrze zna, lubi i szanuje. Hert Studio Projektowe ma tę przyjemność. Wynika to z faktu, że w branży działa od lat. Przybliżmy profil tej niezwykłej pracowni, której niebanalne realizacje funkcjonują wyśmienicie, a efekty pracy możemy podziwiać na terenie całej Polski.

Zacznijmy od początku, mianowicie od two­rzenia dobrego biznesu na określonych me­trach kwadratowych.., bo właśnie z tym klient przychodzi najczęściej. Czyli z czym – zapytamy? Czasem to kartka papieru na której wid­nieje obrys wynajętej przestrzeni, czasem jest to pdf od dewelopera, choć zdarza się i tak, że klient razem ze specjalistami Hert Studia Projektowego wybiera lokalizację i wielkość swojego przyszłego biznesu. Kartce papieru towarzyszy pomysł, wizja inwestora, która często przybiera nierealne formy. I tu potrzeba czarodziejskiej różdż­ki, obiektywnego oka eksperta, który oceni potencjał położenia wybranej przestrzeni, dobrze oszacuje realia lokalnego rynku… Bo przecież inna oferta produktów trafi w serca mieszkańców spokojnego osiedla, a inna do pracowników wielkomiejskich biurowców. W tym miejscu następuje pewnego rodza­ju weryfikacja, co tak naprawdę będziemy oferować klientowi końcowemu.

 

Po analizie miejsca, na podstawie rozmów i oczekiwań, powstaje rzut funkcjonalny. Jest on oczywiście odpowiedzią na realne potrzeby klientów. Następnie tworzona jest aranżacja. Z rysun­ku 2D, który owszem jest bardzo ważnym elementem, w końcu to on nadaje układ całemu pomieszczeniu, ale jednak z punktu widzenia artystycznego może wydawać się nieciekawy, wyłaniają się linie. Nanoszone we wszystkich kierunkach, stają się szkica­mi. Na początku są nieśmiałe i raczej prze­noszą wcześniej zaproponowaną przestrzeń w format trójwymiarowy, niż tworzą obrazy. W miarę upływu czasu i dzięki cierpliwości przeradzają się w rumiane wizje. A to wszyst­ko po to, by wreszcie ujrzeć projekt w pełnej krasie. Często takie prace poprzedzone są moodboardem inspiracyjnym, który opowia­da o stylu lokalu i daje nam przedsmak re­alizacji. Bo przecież „boom” na lokal rozpo­czyna się z chwilą inauguracji, a dziś nie tak łatwo zaskoczyć potencjalnego konsumenta. Projekt musi być doskonały, niezwykły i po­mysłowy. Musi przyciągać jak magnes, musi być zapowiedzią miejsca, które trafi natych­miast do najpopularniejszych mediów spo­łecznościowych. Zachwyci każdego, kto przyj­dzie do nas po bułkę, kawę czy na śniadanie.

 

Hert Studio Projektowe tworzą ludzie związani ze swoim klientem, którzy poma­gają przejść suchą stopą przez cały proces realizacji. Wytyczają kierunki, które będą ak­tualne przez kolejne lata, tak by biznes miał szansę rozwinąć się i zarobić na siebie. By stał się dobrą inwestycją, a wreszcie dumą. Współpraca z pracownią projektową daje olbrzymie możliwości. Sztab specjalistów to wsparcie między innymi w zakresie wyposa­żenia i montażu zamówionych elementów. To nadzór nad ekipami budowlanymi. To do­świadczenie, które eliminuje wpadki. Dzięki ludziom znającym się na rzeczy, działającym z pasją, po partnersku, dostajemy gotowy i sprawdzony koncept, który zakłada, że lokale piekarnicze, cukiernicze, przekąskow­nie, kawiarnie czy lunch bary pracują całą powierzchnią. A co to właściwie oznacza? To brak martwych stref, odpowiednie drogi ko­munikacyjne, łatwość poruszania się, urządze­nia dobrane do produktów, ergonomia pracy, wsparcie w postaci odpowiedniej ilości blatów roboczych i dodatkowych sprzętów.

Hert Studio Projektowe to przede wszyst­kim zaangażowany zespół, który na bieżąco śledzi wybory konsumentów. Na przestrzeni czasu gusta zmieniły się, płynnie przeszliśmy od kajzerki do zestawu śniadaniowego składającego się z kanapki, świeżo wyciskanego soku z pomarańczy, aromatycznie parzonej kawy wraz z jajeczni­cą ze szparagami. Dla ekspertów to nic trud­nego, z łatwością zaproponują komfortową strefę konsumpcji, która podnosi wartość paragonu. Szeroki wachlarz szkoleń produk­towych, warsztatów kulinarnych wspomoże nawet najbardziej zestresowane ekspedient­ki. Uśmiechnięta pani za ladą będzie umiała zaproponować talerz pyszności, po który chętnie wróci nawet najbardziej wybredny.Wreszcie, choć nie mniej ważne, lokal musi posiadać dobre oświetlenie. I tu rów­nież możemy liczyć na pomoc zespołu Hert Studia Projektowego. Pasjonaci gry światłem we wnętrzu dopasują odpowiednie dla nasze­go lokalu natężenie, kąty padania i wreszcie oprawy. Światło to przecież jeden z najważ­niejszych bohaterów wnętrza. Nadaje klimat, sprawia, że czujemy przytulną atmosferę, że z chęcią przebywamy w jakimś miejscu i do niego wracamy. A to clue pracy każdego ambitnego zespołu projektowego.

Katarzyna Paś, główny projektant
Piotr Wiśniewski, menedżer Hert Studio Projektowe 

 

 

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji