...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , APC-BACK EUROP POLSKA Sp.z o.o. sp.k., materiał promocyjny

Nowa odsłona Targów Branżowych BMS-G

14 listopada br. odbyła się kolejna edycja Targów Branżowych BMS-G Centrum Zaopatrzenia Piekarni i Cukierni. Po raz pierwszy w nowym miejscu – w Centrum Sportowo-Edukacyjnym Solne Miasto w Wieliczce – i w nowej odsłonie.

Ciekawa kompaktowa forma jed­nodniowych targów organizowa­nych przez BMS-G cieszy się dużym zainteresowaniem zwiedzających i partnerów współpracujących z małopolskim dystrybuto­rem. Stąd pomysł, by w tym roku zorganizo­wać targi w nowej lokalizacji, która pozwo­liła stworzyć przestrzeń wystawienniczą dla 50 firm oraz ugościć piekarzy i cukierników .ska i województwa świętokrzyskiego. Na ofertę wystawców złożyły się innowa­cyjne mieszanki do wypieku pieczywa, wy­robów cukierniczych, szeroki wybór prze­tworzonych owoców, czekolady, wysokiej jakości tłuszczów i produktów mlecznych. Obok gotowych dekoracji z masy cukro­wej dostępne były akcesoria, urządzenia i surowce ułatwiające samodzielne deko­rowanie ciast i tortów. Jakie trendy panują w dekoracjach i smakach, można było się przekonać, przeglądając ofertę tradycyj­nych ciast i nowoczesnych monodeserów.


Mimo jesiennej pory nie brakowało witryn z lodami i urządzeń do ich produkcji. .cie, ale również w promocjach, a dodatko.wym marketingowym wsparciem były tzw. happy hours. Dzięki temu klienci BMS-G mogli złożyć zamówienie na produkty w ko.rzystnej cenie i wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania były: miesiarki planetarne 5 l, wózki paleto.we, odkurzacze przemysłowe, nadziewarki dwuigłowe, a nawet 43-calowe telewizory. W hali obok uwagę zwiedzających przycią.gnęła dyskusja ekspertów. O przyszłości .skiej – w oparciu o twarde dane – dysku.towali Arkadiusz Błaszczak, prezes zarządu APC-Back Europ Polska, wraz z ekspertami: Tomaszem Strzelakiem (Master Martini), Piotrem Goworkiem (GoodMills Innovation Polska) i Łukaszem Skalskim (Bakels Pol.ska). W godzinach popołudniowych – wraz z pojawieniem się mistrza cukiernictwa Da.miana Wiśniewskiego – panel zdominowa.ły torty dekorowane kwiatami maślanymi, modnymi dripami i ich komponowanie. Tegoroczna edycja Targów Branżowych BMS-G upłynęła pod znakiem dobrych smaków, inspiracji, kunsztu i konkretnej wiedzy. My też tam byliśmy i z bliska je obserwowaliśmy.

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji