...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Kandy, materiał promocyjny

Nowe pokolenie przejmuje stery w Kandy

W 2019 roku Kandy przechodzi w ręce następnego pokolenia. Kierowanie przedsiębiorstwem przejmie Dariusz Socik, związany z nim od dłuższego czasu, zarówno rodzinnie, jak i zawodowo, który swoją przyszłość łączy właśnie z tym miejscem.

Dotychczasowi właściciele, Stanisław i Grażyna Socikowie, będą aktywnie uczestniczyć w życiu firmy na stanowiskach honorowego prezesa i honorowej prezes. Ich doświadczenie oraz wiedza będą nieocenioną pomocą i wsparciem.

Kandy od ponad 30 lat działa w branży przetwórstwa owoców. Produkuje: kandyzowane owoce, nadzienia cukiernicze, komponenty dla mleczarstwa i lodziarstwa, galaretki cukiernicze, żele dekoracyjne, glazury. Zmiana właściciela jest niezwykle ważnym krokiem dla firmy. – Mam zamiar kontynuować strategię rozwoju obraną przez rodziców – zapewnia Socik. – Kandy pozostanie rodzinnym przedsiębiorstwem z polskim kapitałem.

Bieżące wydanie czasopisma

Dlaczego i jak warto fotografować jedzenie? Czy istnieje idealny roślinny zamiennik jaja kurzego? Jaka kawa sprzedaje się najlepiej w cukierni?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji