...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja MH, materiał promocyjny

Otwarcie nowej hali firmy Miran, producenta wafli

Wafle do lodów to wyrób zwykle niedoceniany. Producenci lodów bardzo dbają o jakość swoich wyrobów, nie przywiązując wagi do tego, w czym będą one podane. Niesłusznie. Nawet najlepsze lody w kiepskim rożku tracą swój smak.

Sprawdzonym producentem wafli do lodów jest firma Miran ze Stęszewa pod Poznaniem. Spółka jest częścią grupy Stenger - niemieckiego producenta wafli do lodów, prowadzącego swoją działalność od trzech pokoleń. Miran Ice Cones to jedyne produkowane w Polsce wafle, sprzedawane z dużym powodzeniem za granicą. Ekspozycję firmy można, co roku znaleźć na największych targach lodowych na świecie - SIGEP w Rimini.

Rok 2012 jest przełomową datą w historii firmy. Na początku tego roku swoją działalność rozpoczął drugi zakład produkcyjny w Lubsku k. Zielonej Góry - jest on trzykrotnie większy od dotychczasowego w Stęszewie. Otwarcie nowego zakładu oznacza rozszerzenie gamy produkowanych wafli. Bez wątpienia Miran oferuje najszerszy na rynku polskim asortyment dla lodziarni i cukierni.

Sztandarowymi produktami firmy Miran są wysokocukrowe rożki Krasnal, Smyk, Tivoli i Jumbo. W tym roku, grupa tych wyrobów została rozszerzona o nowe wielkości wafli. Dodatkowo firma oferuje wafle ze wzmocnionym rantem przeznaczone dla klientów nakładających lody do wafli łopatkami na sposób włoski. W tegorocznej ofercie znalazło się też wiele nowych kształtów wafli prasowanych i szeroka gama dekoracji waflowych. Godne uwagi są także rożki zapakowane już w owijki ze standardowym nadrukiem lub z grafiką zaprojektowaną specjalnie dla Klientów. Co ciekawe, nadrukowanie konkretnego logotypu nie wpływa znacząco na finalną cenę produktu.

 

Więcej na miran-wafel.com.pl

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji