...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , KOMPLET Polska, materiał promocyjny

Otwórz się na sezam z KOMPLET Polska!

Sezam to jedna z najstarszych roślin uprawnych świata. Właściwości sezamu wysoce cenili i wykorzystywali starożytni, a Babilończycy przypisywali mu nawet boskie konotacje.

W piekarnictwie ziarna sezamu najczęściej wykorzystywane są jako dodatek smakowy i dekoracyjny do pieczywa, np. w charakterze posypki. Sezamowy trend widoczny jest także w cukiernictwie. Sezamowe ciasta i ciasteczka coraz częściej są poszukiwane przez spragnionych różnorodności i otwartych na nowe smaki konsumentów. W tym także wegan i wegetarian.

 

Najnowszy produkt cukierniczy firmy KOMPLET Polska - KOMPLET Ciasto Sezamowe, to przykład otwarcie się na sezamowy trend w cukiernictwie. Najnowsza 100% mieszanka przeznaczona jest do produkcji sezamowych ciast biszkoptowo – tłuszczowych. Więcej szczegółów na temat sezamowej nowości znajdą Państwo na stronie www.komplet.pl oraz u przedstawicieli firmy.

Bieżące wydanie czasopisma

Poznaj sezonowe trendy tortowe oraz receptury lodziarskie finalistów Gelato Poland, przekonaj się jak ważne jest śniadanie w piekarni...

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji