...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU, materiał promocyjny

Owoce kandyzowane nagrodzone

Kolejny Medal Europejski dla Kandy. Tym razem to owocom kandyzowanym przyznano prestiżowe wyróżnienie, którym honorowane są tylko najlepsze polskie marki o wysokim potencjale rozwojowym.

Kandy produkuje owoce kandyzowane od początku swojej działalności, czyli od 1985 roku. Wytwarzane są one tradycyjną metodą, bez użycia konserwantów, barwników ani aromatów. Przeznaczone są głównie dla przemysłu cukierniczego i lodziarskiego. 

Medal Europejski przyznaje Business Centre Club. Ze względu na to, że BCC jest organizacją o zasięgu międzynarodowym, konkurs został objęty honorowym patronatem przez Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny w Brukseli, organ doradczy UE.

- To dla nas prawdziwa radość i zaszczyt, że kolejny produkt z naszego portfolio, został doceniony - mówi Dariusz Socik, właściciel i dyrektor zarządzający Kandy. - Wcześniej uznanie zdobyły nadzienia termostabilne Lauretta, żele dekoracyjne Cristalli  i glazury mirror Ascanio. Medal Europejski potwierdza wysoką jakość naszej produkcji oraz zachęca do dalszej ekspansji na zagranicznych rynkach.

 


Kandy jest rodzinną firmą z branży spożywczej. To wiodący producent owoców kandyzowanych, komponentów dla przemysłu mleczarskiego, lodziarskiego, cukierniczego. Kandy zaopatruje duże zakłady produkcyjne, mleczarnie jak i hurtownie czy cukiernie.

www.kandy.pl


Bieżące wydanie czasopisma

Czy AI stworzy lepszy smak, niż człowiek? Jak wypadł tegoroczny sezon lodziarski? Z czym najlepiej łączyć pistacje? Które aplikacje pomogą uniknąć strat w sprzedaży? To i wiele innych tematów w tym numerze

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji