...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Październikowy Blue City Coffee Fest w Warszawie

Blue City Coffee Fest to pomysł na spotkanie wystawców i klientów Festiwalu Kawy poza Łodzią w innym terminie, aby nie czekać cały rok na uzupełnienie zapasów dobrej kawy. Miejscem spotkania będzie CH Blue City w Warszawie. Wystawcy mogą jeszcze zgłosić swój udział.

8 i 9 października br. wystawcy Blue City Coffee Fest (BCCF) chętnie opowiedzą o tym, skąd pochodzi dane ziarno, jak najlepiej przyrządzić kawę w domu i nauczą korzystać z różnych akcesoriów do parzenia kawy czy herbaty. Tak jak w sytuacjach codziennych – kawa jest punktem wyjścia, a nawet pretekstem do spotkania się również z dystrybutorami herbaty, czekolady, sprzętu i akcesoriów do parzenia kawy i herbaty, wszelkich dodatków do przygotowania napojów, a także słodkości, wina i akcesoriów do wina, a także dekoracji stołu. Zgłoszenia wystawców można przesyłać do 16 września lub do wyczerpania stoisk.

Impreza ma charakter głównie sprzedażowy, jednak nie należy zapominać o marketingowych aspektach pojawienia się na wydarzeniu. W soboty Centrum Handlowe odwiedza nawet 30 tys. osób, z czego połowa przyjeżdża głównie ze względu na organizowane w centrum jarmarki.

Blue City (Warszawa, Al. Jerozolimskie 179) to obecnie ponad 200 sklepów, punktów gastronomicznych, usługowych i rozrywkowych, fitness klub, liczne atrakcje dla dzieci, a także kilkadziesiąt wydarzeń specjalnych rocznie. Odbywający się co miesiąc Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych przyciąga od 11 lat niezmiennie stałą ilość klientów, a wystawcy chętnie pojawiają się na nim niezależnie od pory roku.

Blue City Coffee Fest jest nową koncepcją, ale podobnie jak Jarmark Produktów Regionalnych, może na stałe wpisać się w kalendarz centrum handlowego i kilkakrotnie w ciągu roku wypełniać to miejsce aromatem najlepszych kaw i herbat, a także stać się nowym miejscem spotkań z klientami na warszawskim rynku.

Dołącz do wydarzenia!

https://www.facebook.com/events/1695599147370369/

 

Miejsce i termin:
CH Blue City,  Warszawa, al. Jerozolimskie 179

8 października 2016 r. (sobota) 10:00-22:00,
9 października 2016 r. (niedziela) 10:00-20:00

Więcej informacji: www.festiwalkawy.pl

Organizator:
Delicious Productions, Karolina Blechowska, karolina@festiwalkawy.com.pl, tel.793 540 362

Bieżące wydanie czasopisma

Poznaj sezonowe trendy tortowe oraz receptury lodziarskie finalistów Gelato Poland, przekonaj się jak ważne jest śniadanie w piekarni...

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji