...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Piekarnia Nowel z kolejnymi czterema certyfikatami „Doceń Polskie”

Piekarnia Nowel – jeden z wiodących polskich producentów pieczywa mrożonego – po raz kolejny została wyróżniona certyfikatami programu „Doceń polskie”. Tym razem uznaniem ekspertów w dziedzinie technologii żywienia cieszyły się aż cztery produkty!

Produkty piekarni Nowel już po raz drugi otrzymały wyróżnienia w programie „Doceń Polskie”. W XXXV edycji odznaczone zostały: bułka hot-dog, chleb z maślanką, kajzerka z siemieniem i sezamem, bułka wiejska. Każdy z tych produktów uzyskał również tytuł „TOP PRODUKT”, którego przyznanie wymagało otrzymania maksymalnej liczby punktów. Ocena dokonywana jest przez Lożę Ekspertów – specjalistów zawodowo związanych z żywnością i technologią żywienia. Każdy członek komisji indywidualnie weryfikuje zgłoszone wyroby i przyznaje oceny (w skali od 1 do 10) za smak, wygląd i stosunek jakości do ceny. Już w 2017 roku certyfikat „Doceń Polskie” uzyskało 6 wyrobów firmy Nowel – chleb tradycyjny, chleb polski, chleb razowy, półbagietka, kajzerka oraz bułka śniadaniowa.

– Od samego początku działalności piekarni Nowel priorytetem jest zachowanie najwyżej jakości wyrobów, jak i surowców przez nas wykorzystywanych. Stale rozwijamy również portfolio pieczywa, wprowadzamy nowe dodatki, linię produktów bio i eko po to, by każdy konsument odnalazł swój ulubiony smak w naszej ofercie. Pieczywo, pomimo zmieniających się czasów, jest ciągle podstawą codziennego śniadania aż dla 84 procent Polaków. Dla nas to wielkie zobowiązanie do dalszych prac. Cieszymy się, że aż 4 nasze propozycje spotkały się z tak dużym uznaniem ekspertów tego prestiżowego programu – powiedziała Elżbieta Zajezierska, prezes firmy Nowel.

Program „Doceń Polskie” realizowany jest od 2011 roku, a jego celem jest propagowanie wysokiej jakości produktów spożywczych dostępnych na polskim rynku oraz ich wytwórców

 

 

Bieżące wydanie czasopisma

Poznaj sezonowe trendy tortowe oraz receptury lodziarskie finalistów Gelato Poland, przekonaj się jak ważne jest śniadanie w piekarni...

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji