...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Piekarnia Nowel z kolejnymi czterema certyfikatami „Doceń Polskie”

Piekarnia Nowel – jeden z wiodących polskich producentów pieczywa mrożonego – po raz kolejny została wyróżniona certyfikatami programu „Doceń polskie”. Tym razem uznaniem ekspertów w dziedzinie technologii żywienia cieszyły się aż cztery produkty!

Produkty piekarni Nowel już po raz drugi otrzymały wyróżnienia w programie „Doceń Polskie”. W XXXV edycji odznaczone zostały: bułka hot-dog, chleb z maślanką, kajzerka z siemieniem i sezamem, bułka wiejska. Każdy z tych produktów uzyskał również tytuł „TOP PRODUKT”, którego przyznanie wymagało otrzymania maksymalnej liczby punktów. Ocena dokonywana jest przez Lożę Ekspertów – specjalistów zawodowo związanych z żywnością i technologią żywienia. Każdy członek komisji indywidualnie weryfikuje zgłoszone wyroby i przyznaje oceny (w skali od 1 do 10) za smak, wygląd i stosunek jakości do ceny. Już w 2017 roku certyfikat „Doceń Polskie” uzyskało 6 wyrobów firmy Nowel – chleb tradycyjny, chleb polski, chleb razowy, półbagietka, kajzerka oraz bułka śniadaniowa.

– Od samego początku działalności piekarni Nowel priorytetem jest zachowanie najwyżej jakości wyrobów, jak i surowców przez nas wykorzystywanych. Stale rozwijamy również portfolio pieczywa, wprowadzamy nowe dodatki, linię produktów bio i eko po to, by każdy konsument odnalazł swój ulubiony smak w naszej ofercie. Pieczywo, pomimo zmieniających się czasów, jest ciągle podstawą codziennego śniadania aż dla 84 procent Polaków. Dla nas to wielkie zobowiązanie do dalszych prac. Cieszymy się, że aż 4 nasze propozycje spotkały się z tak dużym uznaniem ekspertów tego prestiżowego programu – powiedziała Elżbieta Zajezierska, prezes firmy Nowel.

Program „Doceń Polskie” realizowany jest od 2011 roku, a jego celem jest propagowanie wysokiej jakości produktów spożywczych dostępnych na polskim rynku oraz ich wytwórców

 

 

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji