...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Imago Printer, materiał promocyjny

Podnieś wartość produktów z ploterem cukierniczym Imago

Personalizowane prezenty stają się coraz bardziej powszechne. Takie upominki mają ogromną wartość sentymentalną. Można tworzyć produkty cukiernicze ze zdjęciem lub osobistymi życzeniami na specjalne zamówienie klienta.

Boże Narodzenie to okres, na który czeka każdy z nas. Świą­teczna atmosfera, długie przygo­towania i magia prezentów tworzą nie­samowitą atmosferę. Niezbędne w tym okresie są cukiernicze wypieki, które tra­fiają zarówno na bożonarodzeniowe stoły, jak i do paczek z upominkami dla najbliż­szych. Jest to czas, kiedy wszystkie firmy dostarczające świąteczne produkty mają bardzo dużo pracy, a jednocześnie chcą jak najwięcej zarobić. Rozwiązaniem są plotery cukiernicze umożliwiające auto­matyczną dekorację oraz tworzenie wy-jątkowych personalizowanych prezentów. Urządzenia te nie tylko przyspieszają pra­cę, ale przede wszystkim podnoszą war­tość produktów.

 

Świąteczne pomysły z drukiem spożywczym w tle
Plotery cukiernicze mają bardzo wszech­stronne zastosowania. Drukować można na praktycznie każdym produkcie i podłożu, co daje możliwość stworzenia rozmaitych dekoracji lub niepowtarzalnych prezentów. Dla urozmaicenia wigilijnego stołu idealne wydają się być makowce udekorowane te­matycznymi wzorami. Ozdobione drukiem pierniczki w różnych kształtach mogą za­wisnąć wśród bombek na choince lub być dodatkiem do świątecznych upominków. Jako bożonarodzeniowy prezent doskonale sprawdzą się również zdobione kruche cia­steczka, czekoladki oraz makaroniki z wy­drukowanymi życzeniami lub tematycznymi wzorami. Ciekawym pomysłem są także nadruki na pralinkach, które mogą tworzyć wyjątkowy kalendarz adwentowy. Wska­zane inspiracje są tylko szczytem góry lodowej produktów, jakie można stwo­rzyć na Boże Narodzenie z ploterem cukierniczym. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia! 

 

Jak stworzyć personalizowanyprezent z drukarką spożywczą Imago?
Personalizowane prezenty stają się coraz bardziej powszechne. Takie upominki mają ogromną wartość sentymentalną. Można tworzyć produkty cukiernicze ze zdjęciem lub osobistymi życzeniami na specjalne zamówienie klienta. Wykorzystanie dru­ku spożywczego zdecydowanie usprawnia i przyspiesza proces powstawania takich podarków oraz umożliwia dotarcie do więk­szej grupy klientów poprzez rozwój produk­cji na o wiele większą skalę. Przygotowanie świątecznego zestawu to zaledwie kilka minut. Produkt umieszcza­my na stole roboczym, wybieramy odpo­wiednią grafikę... I gotowe! Resztę pracy wykonuje za nas urządzenie. Przed zapa­kowaniem prezentu warto dodać ręczne dekoracje cukiernicze, które nadadzą wy­drukom unikalnego charakteru.

Pracuj szybciej i zarabiaj więcej
Warto zwrócić uwagę na korzyści finanso­we płynące z dekoracji drukarką spożywczą IMAGO. Ozdabianie dużej ilości produktów staje się o wiele szybsze, a jednocześnie znacznie podwyższa wartość sprzedawa­nych produktów. W zależności od wielko­ści w ciągu godziny można udekorować od 100 do nawet 500 wyrobów, podwyższając ich cenę aż o kilka złotych za sztukę! W ten sposób urządzenie bardzo szybko na siebie zarabia. Ratę leasingu można spłacić już po kilku godzinach pracy, natomiast reszta miesiąca to czysty zysk!

 

Bieżące wydanie czasopisma

Dlaczego i jak warto fotografować jedzenie? Czy istnieje idealny roślinny zamiennik jaja kurzego? Jaka kawa sprzedaje się najlepiej w cukierni?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji