...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Pracodawco, pracowniku - zabierz serce na spacer!

Pracodawcy RP, najstarsza organizacja zrzeszająca największe polskie przedsiębiorstwa, rozpoczyna kampanię profilaktyki chorób serca wśród pracowników. Jej inauguracją jest akcja pod hasłem „Zabierz serce na spacer”. 29 września, godz. 11.00, Park Skaryszewski w Warszawie.

Choroby układu krążenia to plaga XXI wieku. W szczególnym stopniu problem ten dotyczy osób aktywnych zawodowo. Spotkanie w Parku Skaryszewskim ma pokazać każdemu, jak aktywnie zapobiegać chorobom cywilizacyjnym naszych czasów i jak podwyższać komfort życia, uprawiając sporty.

Co więcej, organizacja Pracodawcy RP chce pokazać, że aktywność fizyczna jest moralnym obowiązkiem każdego z nas, a nie tylko przywilejem nielicznych. Pracodawcy, dbając o własną kondycję, nie mogą zatem zapomnieć o swych podwładnych. Regularne, wszechstronne badania stanu zdrowia powinny być regułą w każdej firmie, a zamiast popularnych „wczasów pod gruszą” warto zachęcić swój zespół do aktywnego wypoczynku.

Wielki marsz po zdrowie

29 września, na ten jeden dzień w okolice Stadionu Narodowego może przybyć każdy, aby wspólnie rozpocząć wielki marsz po zdrowie! Wszyscy uczestnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji specjalistów kardiologów i dietetyków oraz fizjologów sportu.

Zabierz swoje serce na spacer - 29 września, godz. 11.00, Park Skaryszewski

TUTAJ znajdziesz więcej informacji

Akcja jest przygotowywana przez Pracodawców RP wspólnie z Instytutem Koźmiana

 

 

Bieżące wydanie czasopisma

W czym tkwi fenomen bento cake? Co zagraża dziś najmocniej lodziarniom rzemieślniczym? Jakie nowinki pojawiły się na tegorocznych targach Sigep?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać   

  Drodzy Czytelnicy, wszystkie materiały na portalu Mistrz Branży są darmowe. Wspieramy tym rzemiosło, bo jest dla nas najważniejsze. Jeśli możecie, wspomóżcie również nasze dzieło wykupując prenumeratę lub przekazując cegiełkę na funkcjonowanie i rozwój. Z góry dziękujemy.

  wspieraj twórczość Mistrza Branży wspieraj twórczość Mistrza Branży
   


  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  oprogramowanie dla piekarni

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji