...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja MH, materiał promocyjny

Prognozy, analizy, rejestry firm

Firma Progfin sp. z o.o. zaproponowała na swojej stronie internetowej możliwość skorzystania z dwóch innowacyjnych e-usług.

 

Pierwsza e-usługa PROGFIN.PL ANALIZY, PROGNOZY FINANSOWE I ELEMENTY BIZNES PLANU ON-LINE polegać będzie na dostarczeniu użytkownikowi kompletnego i spójnego systemu umożliwiającego tworzenie i generowanie dokumentów związanych z analizami i prognozowaniem finansowym oraz tworzeniem elementów biznes planów on-line, za pośrednictwem sieci internet.

Dzięki e-usłudze każde przedsiębiorstwo w prosty sposób będzie mogło wykonać analizy finansowe i sprawdzić w jakiej kondycji sią znajduje.

Druga e-usługa PROGFIN.PL REJESTR FIRM ON-LINE polegać będzie na dostarczeniu użytkownikowi kompletnego i spójnego systemu umożliwiającego tworzenie rejestru firm, opartego na bardzo innowacyjnym pomyśle, za pośrednictwem sieci internet.

Nowatorski system klasyfikacji firm będzie gwarantował że Państwa przedsiębiorstwo będzie mogło bardzo precyzyjne wyszukać potencjalnych kontrahentów,. Dodanie własnej firmy do rejestru sprawi, że odnajdą ją wszyscy ci, którzy chcieliby z Państwem współpracować.

 

Po szersze informacje zapraszamy na stronę: www.progfin.pl

„Progfin” sp. z o.o.
ul. Laryska 4
41-400 Mysłowice

office@progfin.pl

tel.  32-4450471
fax. 32-4450473

Bieżące wydanie czasopisma

W czym tkwi fenomen bento cake? Co zagraża dziś najmocniej lodziarniom rzemieślniczym? Jakie nowinki pojawiły się na tegorocznych targach Sigep?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać   

  Drodzy Czytelnicy, wszystkie materiały na portalu Mistrz Branży są darmowe. Wspieramy tym rzemiosło, bo jest dla nas najważniejsze. Jeśli możecie, wspomóżcie również nasze dzieło wykupując prenumeratę lub przekazując cegiełkę na funkcjonowanie i rozwój. Z góry dziękujemy.

  wspieraj twórczość Mistrza Branży wspieraj twórczość Mistrza Branży
   


  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  oprogramowanie dla piekarni

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji