...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Receptury Iwony Niemczewskiej

W gronie naszych autorów pojawiła się ciekawa osobowość. Z zawodu prawniczka, z zamiłowania - cukiernik, dodatkowo właścicielka restauracji "Z drugiej strony lustra". Dla swoich gości przygotowuje niepowtarzalne, czasem proste, na pewno nieprzesłodzone ciasta, desery i lody. Teraz jej małe arcydzieła można spotkać w MB!

Od kwietniowego wydania "Mistrza Branży" mamy przyjemność gościć Iwonę Niemczewską - cukiernika i właścielkę restauracji "Z drugiej strony lustra" w Szczecinie. Profesjonalnego gotowania i cukiernictwa uczyła się u najlepszych. Szkolenia w Polsce, we Francji czy Wielkiej Brytanii dały jej mocne podstawy, a przy okazji ugruntowały przekonanie, że w deserach ważny jest intensywny smak owoców, czekolady, wanilii. Cukier jest tylko nośnikiem, a smak kryje się zupełnie gdzie indziej - jak pisze w najnowszym wydaniu MB.

Co przygotowała dla nas Iwona Niemczewska z serii prostej, czystej i wyrafinowanej sztuki cukierniczej, wolnej od nadmiaru cukru i gotowych mieszanek? Zapraszamy sprawdzić w dziale Receptury.

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji