czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Artykuł

Receptury Iwony Niemczewskiej 0

dodano ,Redakcja AK, materiał promocyjny

W gronie naszych autorów pojawiła się ciekawa osobowość. Z zawodu prawniczka, z zamiłowania - cukiernik, dodatkowo właścicielka restauracji "Z drugiej strony lustra". Dla swoich gości przygotowuje niepowtarzalne, czasem proste, na pewno nieprzesłodzone ciasta, desery i lody. Teraz jej małe arcydzieła można spotkać w MB!

Od kwietniowego wydania "Mistrza Branży" mamy przyjemność gościć Iwonę Niemczewską - cukiernika i właścielkę restauracji "Z drugiej strony lustra" w Szczecinie. Profesjonalnego gotowania i cukiernictwa uczyła się u najlepszych. Szkolenia w Polsce, we Francji czy Wielkiej Brytanii dały jej mocne podstawy, a przy okazji ugruntowały przekonanie, że w deserach ważny jest intensywny smak owoców, czekolady, wanilii. Cukier jest tylko nośnikiem, a smak kryje się zupełnie gdzie indziej - jak pisze w najnowszym wydaniu MB.

Co przygotowała dla nas Iwona Niemczewska z serii prostej, czystej i wyrafinowanej sztuki cukierniczej, wolnej od nadmiaru cukru i gotowych mieszanek? Zapraszamy sprawdzić w dziale Receptury.

Dodaj swój komentarz
 

Zaloguj się lub dodaj swój komentarz jako gość. Nie posiadasz konta? Zarejestruj się.

 

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe