...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Seminarium: Rozwój e-learningu

Czy rozwój e-learningu stanowi odpowiedź na wyzwania uczenia się przez całe życie? Na to pytanie starano się odpowiedzieć podczas seminarium, które odbyło się 27 marca br. w siedzibie Krajowego Ośrodka Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej (KOWEZiU).

Marcowe seminarium było dobrą okazją, by zaprezentować dorobek nauczycieli w zakresie wykorzystywania e‑learningu w procesie edukacji. Podczas spotkania zaproszene osoby przedstawiały własne dokonania, zastosowane rozwiązania oraz dzieliły się doświadczeniem w kształceniu i nauczaniu na odległość.

Zaproszenie do udziału w seminarium przyjęli: Szymon Konkol z ZSZ Izby Rzemieślniczej w Rybniku, ZS nr 1 w Żorach, Piotr Halama z Powiatowego Centrum Edukacji z Pile oraz Maria Wilkin i Dorota Sidor z COME UW. Spotkanie otworzyli Andrzej Brzozowski i Pior Czajka (KOWEZiU) w prelekcji pt. "E-learning w KOWEZiU", a podsumował wicedyrektor Ośrodka - Witold Woźniak.

Znany naszym czytelnikom Szymon Konkol pokazał zasady działania własnej platformy e-learningowej Almanach Cukierniczo-Piekarski ("Edukacja zawodowa 2.1 wersja beta"). Już niebawem w naszym portalu będzie można przetestować wszystkie moduły platformy. W kwietniowym wydaniu "Mistrza Branży" ukaże się również artykuł poświęcony e-learningowi.

fot. Andrzej Brzozowski, KOWEZiU

 

 

Bieżące wydanie czasopisma

Dlaczego i jak warto fotografować jedzenie? Czy istnieje idealny roślinny zamiennik jaja kurzego? Jaka kawa sprzedaje się najlepiej w cukierni?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji