...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Sklep firmowy cukierni i lodziarni - dodatek specjalny

W wydaniu majowo-czerwcowym czasopisma „Mistrz Branży” znajdziecie Państwo specjalny dodatek „Sklep firmowy”, prezentujemy w nim kompleksowe rozwiązania dla sklepu oraz przedstawiamy firmy, które specjalizują się w tym zakresie. Plik dostępny na issuu.

Doskonała obsługa to jedynie część sukcesu Twojego sklepu, kawiarni, ciastkarni czy lodziarni. Każdy właściciel sklepu firmowego, musi przemyśleć aranżację wnętrza i dobrze zaplanować przestrzeń, którą wykorzysta, aby prezentować swoje produkty i zachęcić klientów do zakupów. Nawet najnowsze technologie, jeżeli będą źle wykorzystane, nie przyniosą sukcesu!

Warto pomyśleć o profesjonalnie umieszczonym oświetleniu, które wyeksponuje produkty czy odpowiednich witrynach cukierniczych, utrzymujących świeżość produktów, ale też zapewniające odpowiednią autopromocję. Warto zainwestować w nowe blachy, stojaki pod kanapki czy mini piecyki, aby przyciągnąć spojrzenie konsumenta, zaopatrzyć się w specjalny nowoczesny  program do obsługi sklepów firmowych, który pomoże w zarządzaniu. Czysty, schludny wygląd sklepu zachęci klientów do wejścia, a miła i rzetelna obsługa z pewnością przekona ich do dokonania zakupów. W naszej specjalnej strefie prezentujemy kompleksowe rozwiązania dla sklepu oraz przedstawiamy firmy, które  specjalizują się w tym zakresie. Podpowiadamy: jak zaaranżować wnętrze, aby stworzyć miejsce przyciągające klientów i zachęcające do dokonania zakupu, nowoczesne trendy połączone ze sprawdzonymi i  funkcjonalnymi rozwiązaniami, jak wykorzystać techniki, by przyciągnąć uwagę przechodniów i zachęcić ich do wstąpienia do sklepu. Przedstawiamy tam również cechy dobrego i skutecznego sprzedawcy oraz główne cele integracji sklepów firmowych w jednym systemie IT.

Zobacz jak działa podstrona "Sklep firmowy" http://mistrzbranzy.pl/sklep

 


 

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji