...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Colian, materiał promocyjny

Słodkie święta ze sklepami firmowymi Colian

Zbliża się wyjątkowy czas bycia razem, biesiadowania przy wspólnym stole, przy którym obdarowujemy się tym, co najlepsze. Ukoronowaniem świątecznych dni z pewnością będą oryginalne upominki oraz nietuzinkowy poczęstunek dla najbliższych z bogatej oferty sklepów firmowych Colian w Lublinie.

Na bożonarodzeniowej liście zakupów nie może zabraknąć słodkich pozycji, podkreślających wyjątkowy charakter świąt i ich cudowną atmosferę. W tej roli idealnie sprawdzą się słodycze z oferty firmy Colian, które pomogą wyrazić uczucia, dopełnią chwile z najbliższymi, a także będą stanowić idealne dodatki do upominków lub gotowe, eleganckie prezenty. Ponadto będą doskonałymi ozdobami świątecznego stołu oraz pysznym poczęstunkiem.

Oferta Colian obfituje w słodycze znanych i cenionych marek, takich jak: Goplana, Solidarność oraz Jutrzenka. Szeroki i różnorodny wachlarz propozycji obejmuje produkty przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Nowości ze świata słodkości

W sezonie jesienno-zimowym sklepy firmowe Colian proponują słodkości przygotowane z myślą o Bożym Narodzeniu oraz wyroby ze standardowej oferty. Produkty są dostępne w wielu formach i na różnych poziomach cenowych. Zarówno dla dzieci, jak i dorosłych przewidziano słodycze w cenie do 5 zł, w przedziale 5-10 zł, 10-15 zł oraz powyżej 15 zł.

Nowościami wprowadzonymi do oferty firmy z okazji świąt są czekolady Goplana – Śliwka Nałęczowska i Pistachio – o gramaturze 90 g oraz bombonierki z cukierkami w czekoladzie, Rajskie Mleczko, Toffino Soft oraz Torcikami kokosowo-truflowymi, truflowo-pistacjowymi i orzechowo-czekoladowymi. Na uwagę zasługują figurki świąteczne z wizerunkami Mikołaja, renifera i bałwanka, oblane czekoladą Goplana.

Godne zainteresowania są również: praliny ze Złotej Kolekcji (w tym: Śliwka Nałęczowska w czekoladzie, Złoty Orzech, Złota Wiśnia i Złoty Advocat), czekoladki L’Amour, Czekoladowe Kreacje, Czekoladowe Tajemnice, Czekoladki z Klasą, cukierki w czekoladzie od Goplany i Solidarności, ciastka Jeżyki, rodzinne wafle Familijne, bakalie w czekoladzie Jutrzenka i galaretki Jolly Baby i Mella. Wisienką na torcie propozycji bożonarodzeniowej jest Kuferek Świąteczny z produktami marek Goplana i Solidarność, kojarzony z popularnych programów telewizyjnych. Wyśmienite słodycze Colian pozwolą w pełni cieszyć się cudowną świąteczną atmosferą.

Bogata oferta

Cała oferta słodkości w opakowaniach ze świąteczno-zimowymi akcentami, a także kultowe wyroby sztandarowych marek firmy w standardowej szacie graficznej, przywiezionych niemal wprost z linii produkcyjnej, są do nabycia w sklepach firmowych Colian zlokalizowanych w Lublinie. W sklepach przy dawnym zakładzie produkcyjnym przy ulicy Lubartowskiej, przy głównej ulicy w centrum miasta, a także w punkcie w galerii handlowej Olimp, można samemu skomponować wyjątkowe kosze, wypełnione dowolnymi słodkościami.

Sklepy Firmowe Solidarność, Goplana, Jutrzenka, Grześki, Colian w Lublinie

GH Olimp IV, poziom „0”, lokal 407

al. Spółdzielczości Pracy 30-32
20-147 Lublin
tel. 81 444 14 46

ul. Lubartowska 62
20-094 Lublin
tel. 81 747 31 42

ul. Krakowskie Przedmieście 58
20-002 Lublin
tel. 81 445 94 60

 

Bieżące wydanie czasopisma

Wakacyjny Mistrz Branży - uczciwy chleb, zioła i czekolada w lodach, kwiaty w ciastkach i wiele innych inspiracji.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji