...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja BS, materiał promocyjny

Spiromatic.pl - polskojęzyczny portal europejskiego producenta silosów już w sieci

Od 12 marca oficjalnie rozpoczyna funkcjonowanie w sieci polskojęzyczny portal jednego z czołowych europejskich producentów silosów do mąki, cukru oraz innych produktów spożywczych.

Nawigację na stronie ułatwia przejrzysty i wygodny interfejs oraz czytelny podział strony na poszczególne grupy informacyjne. Odwiedzający stronę Spiromatic.pl znaleźć na niej mogą informacje dotyczące produktów oferowanych przez firmę, takich jak silosy zewnętrzne czy wewnętrzne, opisy różnych typów systemu transportu produktów sypkich, od spiralnego aż do systemów pneumatycznych czy opisy urządzeń służących do dozowania mąki czy innych składników i mikroskładników używanych w przemyśle piekarniczym czy innych gałęziach przemysłu spożywczego.


Wśród informacji dostępnych na stronie spiromatic.pl znajdują się także informacje dotyczące przepisów przeciwwybuchowych ATEX, jakie obowiązują już od dłuższego czasu także polskich użytkowników systemów silosowych. Spiromatic jako jeden z niewielu europejskich producentów szczyci się pełną zgodnością oferowanych przez siebie produktów z najostrzejszymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa.


W najbliższych dniach na stronie Spiromatic.pl pojawi się także podsumowanie udziału firmy w największych i najbardziej prestiżowych targach piekarniczych w Europie: Europain 2012 w Paryżu. Spiromatic prezentował swoje wyroby na targach Europain jako jedyny producent silosów kompozytowych obecny na Polskim rynku. Wśród produktów prezentowanych przez firmę znalazły się między innymi: system dozowania wody Aquados zapewniający dokładność dozowania wody do 100ml oraz temperatury do 0,5oC przy objętości dozowanego płynu od 1 do 100l,  bezpyłowy system rozładunku big-bagów oraz w pełni automatyczny system dozowania mikrokomponentów w przemysłowych liniach piekarniczych. Wśród odwiedzających stoisko Spiromatic podczas tych prestiżowych targów znaleźli się także przedstawiciele polskich firm zainteresowanych najnowszymi technologiami piekarniczymi. Wszystkim uczestnikom targów serdecznie dziękujemy za odwiedzenie stoiska Spiromatic


Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji