...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Świąteczne zestawy Terravity

Wraz z pudełkiem pełnym czekoladowych słodkości Terravita przygotowała gorący prezent - ogrzewacz do rąk, w formie głównego bohatera zimowej pory - Świętego Mikołaja.

Na tegoroczne święta Terravita przygotowała wyjątkową ofertę produktów czekoladowych świetnie nadających się na prezent oraz jako łakocie na świąteczny stół, podzieloną na kategorie: tabliczki, figurki, czekoladowe zawieszki na choinkę oraz zestawy.

Seria czekolad w świątecznych opakowaniach  to czekolady mleczne w gramaturach 100 g i 250 g. Tabliczki 100 g to tradycyjna czekolada mleczna oraz tabliczka z wytłoczonym wizerunkiem aniołków. 250-gramowy prezentowy format czekolady zyskał spójną z całą ofertą okazjonalną nakładkę.

Terravita znany i ceniony od wielu lat  producent figurek czekoladowych przygotował bogatą ofertę mikołajów w licznym asortymencie. Do Mikołaja 60 g, 150 g oraz orzechowego 90 g  dołączą nowości – największy w ofercie Mikołaj 160 g oraz Mikołaj 150 g z niespodzianką w nowej szacie graficznej, które z pewnością wyróżnią się wśród czekoladowych figurek na półce. Słodkim uzupełnieniem tej kategorii są czekoladowe zawieszki: bombki, szyszki, bałwanki, dzwonki, serca i bałwanki, którymi można przybrać choinkę.

W świątecznej ofercie nie mogło zabraknąć zestawów, stanowiących atrakcyjny upominek w świątecznym opakowaniu. Ta kategoria oprócz Zestawu z czekoladowymi figurkami, Zestawu z magicznym kubkiem zawiera atrakcyjną nowość- Zestaw z magicznym ogrzewaczem do rąk 150 g. Zawiera on figurkę Mikołaja 150 g oraz ogrzewacz do zziębniętych dziecięcych rąk, który trzymany w dłoniach lub włożony do rękawiczki szybko je ogrzeje.

źródło: www.eurovita.pl/

Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji