...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Świąteczne zestawy Terravity

Wraz z pudełkiem pełnym czekoladowych słodkości Terravita przygotowała gorący prezent - ogrzewacz do rąk, w formie głównego bohatera zimowej pory - Świętego Mikołaja.

Na tegoroczne święta Terravita przygotowała wyjątkową ofertę produktów czekoladowych świetnie nadających się na prezent oraz jako łakocie na świąteczny stół, podzieloną na kategorie: tabliczki, figurki, czekoladowe zawieszki na choinkę oraz zestawy.

Seria czekolad w świątecznych opakowaniach  to czekolady mleczne w gramaturach 100 g i 250 g. Tabliczki 100 g to tradycyjna czekolada mleczna oraz tabliczka z wytłoczonym wizerunkiem aniołków. 250-gramowy prezentowy format czekolady zyskał spójną z całą ofertą okazjonalną nakładkę.

Terravita znany i ceniony od wielu lat  producent figurek czekoladowych przygotował bogatą ofertę mikołajów w licznym asortymencie. Do Mikołaja 60 g, 150 g oraz orzechowego 90 g  dołączą nowości – największy w ofercie Mikołaj 160 g oraz Mikołaj 150 g z niespodzianką w nowej szacie graficznej, które z pewnością wyróżnią się wśród czekoladowych figurek na półce. Słodkim uzupełnieniem tej kategorii są czekoladowe zawieszki: bombki, szyszki, bałwanki, dzwonki, serca i bałwanki, którymi można przybrać choinkę.

W świątecznej ofercie nie mogło zabraknąć zestawów, stanowiących atrakcyjny upominek w świątecznym opakowaniu. Ta kategoria oprócz Zestawu z czekoladowymi figurkami, Zestawu z magicznym kubkiem zawiera atrakcyjną nowość- Zestaw z magicznym ogrzewaczem do rąk 150 g. Zawiera on figurkę Mikołaja 150 g oraz ogrzewacz do zziębniętych dziecięcych rąk, który trzymany w dłoniach lub włożony do rękawiczki szybko je ogrzeje.

źródło: www.eurovita.pl/

Bieżące wydanie czasopisma

W czym tkwi fenomen bento cake? Co zagraża dziś najmocniej lodziarniom rzemieślniczym? Jakie nowinki pojawiły się na tegorocznych targach Sigep?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać   

  Drodzy Czytelnicy, wszystkie materiały na portalu Mistrz Branży są darmowe. Wspieramy tym rzemiosło, bo jest dla nas najważniejsze. Jeśli możecie, wspomóżcie również nasze dzieło wykupując prenumeratę lub przekazując cegiełkę na funkcjonowanie i rozwój. Z góry dziękujemy.

  wspieraj twórczość Mistrza Branży wspieraj twórczość Mistrza Branży
   


  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  oprogramowanie dla piekarni

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji