...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Szykujcie się na dobrze spędzony czas z Mistrzem Branży. Sweettargi 23-25 marca

Gotowi na Sweettargi w Katowicach? Gotowi na kolejne spotkanie z Mistrzem Branży? My już przygotowani, żeby pozytywnie zaskoczyć zwiedzających! Będziemy na Was czekać 23-25 marca z nowym wydaniem i pulą dobrze dobranych niespodzianek. Szykujcie się na spotkanie z Mistrzem Branży, szykujcie się na dobrze spędzony czas!

Zapraszamy na stoisko Mistrza Branży. Startujemy 23 marca o godz. 10.00.
Zobacz, co przygotowaliśmy wspólnie z naszymi Partnerami.

1. Zgodnie z naszym hasłem "Pomaganie naszym chlebem powszednim" redakcja Mistrza Branży dołączyła do grona partnerów wspierających Fundację Śląskie Hospicjum dla Dzieci ŚWIETLIKOWO. Podczas Sweettargów część dochodu ze sprzedaży prenumeraty Mistrza Branży przekażemy na budowę stacjonarnego hospicjum dla chorych dzieci w Tychach. To będzie nasz wspólny wkład w to ważne przedsięwzięcie. Na stoisku będzie można kupić kalendarze ŚWIETLIKOWO 2019 - cała kwota ze sprzedaży zostanie przekazany Fundacji.

2. Na naszym stoisku będzie miała miejsce premiera książki "Wielka kolekcja dekoracji ciast" autorstwa Alana Dunna, brytyjskiego mistrza tworzenia kwiatów z cukru! Najnowsza publikacja trafi do 10 pierwszych naszych Czytelników, którzy w czasie targów kupią prenumeratę Mistrza Branży!

3. Wspólnie z firmą  Daisy Decor zadbaliśmy też o drobne upominki dla każdego Czytelnika Mistrza Branży

Czekamy na Was przez wszystkie dni targów, 23-25 marca :)
Do zobaczenia!

 

 

 

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji