...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja MW, materiał promocyjny

Trójmiejscy piekarze i cukiernicy zapraszają na uroczystą mszę św.

Jak co roku już od 5 lat w pierwszą niedzielę po 15 marca – Wspomnieniu św. Klemensa, msza św. odprawiona będzie w intencji wszystkich piekarzy i cukierników, pracowników, ich rodzin, Ofiarodawców i Budowniczych Ołtarza Św. Klemensa Dworzaka.

Serdecznie zapraszamy wszytskich piekarzy i cukierników, Władze Stowarzyszenia Rzemieślników Piekarstwa RP i wszystkich zrzeszonych w Stowarzyszeniu, Starszyznę i Członków Cechu oraz zainteresowanych branżą piekarniczo-cukierniczą na uroczystą mszę św. z okazji wspomnienia Naszego Patrona Św. Klemensa, która odbędzie się, w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła w Gdańsku ul. Żabi Kruk 3 w niedzielę 18 marca 2012 r. o godz. 12.00.
Jak co roku już od 5 lat w pierwszą niedzielę po 15 marca – Wspomnieniu św. Klemensa, msza św. odprawiona będzie w intencji wszystkich piekarzy i cukierników, pracowników, ich rodzin, Ofiarodawców i Budowniczych Ołtarza Św. Klemensa Dworzaka. We wspólnej modlitwie nie zapomnimy również o naszych zmarłych kolegach.
Mamy nadzieję, że św. Klemens skupi wokół „swojego ołtarza” wiernych budowniczych i sympatyków i nie zabraknie Państwa obecności w tym dniu, zwłaszcza, że dodatkowo jest to również okazja do towarzyskiego spotkania się w szerszym gronie.

Z pozdrowieniami trójmiejscy piekarze i cukiernicy:

Sławomir Mielnik

Jan Pranga

Piotr Gotowała

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji