...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja KG

Odliczanie czas zacząć: IBA 2015

Jeszcze tylko jeden rok pozostał do IBA, jednych z najważniejszych międzynarodowych targów dla piekarzy i cukierników w Europie. Targi te mają wieloletnią tradycję oraz bardzo szeroki zakres tematyczny, wyznaczając za każdym razem nowe trendy.

Od 12 września do 17 września 2015 na terenach targowych Messe München odbędą się długo wyczekiwane, największe na świecie targi dla piekarzy i cukierników. Wystawcy z całego świata zaprezentują najważniejsze nowości z branży: począwszy od technologii produkcji oraz najnowsze innowacyjne rozwiązania opakowań, zapewniające bezpieczeństwo żywności, instalowanie wyposażenia sklepów, aż do marketingu i koncepcji sprzedaży.

Światowe Targi Piekarstwa IBA to międzynarodowe targi rzemiosła piekarniczego i cukierniczego, na których prezentują się wystawcy z pięciu różnych kontynentów, pokazując nowe maszyny i urządzenia, produkty, usługi, jak również najnowsze technologie i procesy dla małych i średnich firm.

Na szczególną uwagę zasługuje Cup IBA – międzynarodowy konkurs dla piekarzy i cukierników.

Bieżące wydanie czasopisma

Poznaj sezonowe trendy tortowe oraz receptury lodziarskie finalistów Gelato Poland, przekonaj się jak ważne jest śniadanie w piekarni...

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji