...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Katowicka Izba Rzemieślnicza nagrodziła najlepszych

6 kwietnia br. odbyła się XXVI Wielka Gala organizowana przez Izbę Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach. Jak co roku najlepsze firmy z województwa śląskiego uhonorowano nagrodami w kategoriach Firma z Jakością, Wiarygodny Lider Biznesu i Firma Rodzinna; przyznano też tytuł Rzemieślnika Roku.

Tegoroczna Wielka Gala w Zabrzu odbyła się w roku jubileuszu 25-lecia pełnienia przez profesora Jana Klimka funkcji prezesa zarządu Izby Rzemieślniczej w Katowicach. Wziął w niej udział prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda, który otrzymał Honorową i Złotą Statuetkę Firma z Jakością.

Honorowy gość Gali, prezydent RP Andrzej Duda, otrzymał Honorową i Złotą Statuetkę Firma z Jakością

Jedenaście firm wyróżniono statuetkami Firma z Jakością – wśród nich znalazły się m.in. Mirpol Paweł Kadłubek Piekarnia i Cukiernia z Zawiercia oraz Piekarnia Ziarenko Centralny Ośrodek Szkoleń Tezaurus Bogusław Zwierzchowski w Chorzowie. Nagrodę specjalną w tej kategorii otrzymał organizator Targów Piekarniczych, Cukierniczych i Lodziarskich SweetTARGI.

Firma z Jakością: Piekarnia Ziarenko Centralny Ośrodek Szkoleń Tezaurus Bogusław Zwierzchowski w Chorzowie

Firma z Jakością: Mirpol Paweł Kadłubek Piekarnia i Cukiernia z Zawiercia

Nagroda specjalna w kat. Firma z Jakością dla organizatorów Targów Piekarniczych, Cukierniczych i Lodziarskich Sweettargi

Nagrody w kategorii Firma Rodzinna również trafiły do przedstawicieli branży piekarskiej i cukierniczej – otrzymali je: Piekarstwo-Cukiernictwo Produkcja-Sprzedaż Marek Jakubiec z Rudy Śląskiej, Piekarnia "u Bigaja" z Jaworzna oraz Piekarnia Ciastkarnia Kłos z Zabrza.

Firma Rodzinna: Piekarstwo-Cukiernictwo Produkcja-Sprzedaż Marek Jakubiec z Rudy Śląskiej

Firma Rodzinna: Piekarnia "u Bigaja" z Jaworzna

Firma Rodzinna: Piekarnia Ciastkarnia Kłos z Zabrza, fot. Ireneusz Dorożański

Cztery firmy zostały wyróżnione nagrodą Wiarygodny Lider Biznesu, a przyjaciołom środowiska rzemieślniczego województwa śląskiego wręczono cztery statuetki Spolegliwy Przyjaciel Rzemiosła.

tekst: Ewa Siuda-Szymanowska
zdjęcia: Ireneusz Dorożański

Bieżące wydanie czasopisma

W czym tkwi fenomen bento cake? Co zagraża dziś najmocniej lodziarniom rzemieślniczym? Jakie nowinki pojawiły się na tegorocznych targach Sigep?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać   

  Drodzy Czytelnicy, wszystkie materiały na portalu Mistrz Branży są darmowe. Wspieramy tym rzemiosło, bo jest dla nas najważniejsze. Jeśli możecie, wspomóżcie również nasze dzieło wykupując prenumeratę lub przekazując cegiełkę na funkcjonowanie i rozwój. Z góry dziękujemy.

  wspieraj twórczość Mistrza Branży wspieraj twórczość Mistrza Branży
   


  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  oprogramowanie dla piekarni

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji