...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Katowicka Izba Rzemieślnicza nagrodziła najlepszych

6 kwietnia br. odbyła się XXVI Wielka Gala organizowana przez Izbę Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach. Jak co roku najlepsze firmy z województwa śląskiego uhonorowano nagrodami w kategoriach Firma z Jakością, Wiarygodny Lider Biznesu i Firma Rodzinna; przyznano też tytuł Rzemieślnika Roku.

Tegoroczna Wielka Gala w Zabrzu odbyła się w roku jubileuszu 25-lecia pełnienia przez profesora Jana Klimka funkcji prezesa zarządu Izby Rzemieślniczej w Katowicach. Wziął w niej udział prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda, który otrzymał Honorową i Złotą Statuetkę Firma z Jakością.

Honorowy gość Gali, prezydent RP Andrzej Duda, otrzymał Honorową i Złotą Statuetkę Firma z Jakością

Jedenaście firm wyróżniono statuetkami Firma z Jakością – wśród nich znalazły się m.in. Mirpol Paweł Kadłubek Piekarnia i Cukiernia z Zawiercia oraz Piekarnia Ziarenko Centralny Ośrodek Szkoleń Tezaurus Bogusław Zwierzchowski w Chorzowie. Nagrodę specjalną w tej kategorii otrzymał organizator Targów Piekarniczych, Cukierniczych i Lodziarskich SweetTARGI.

Firma z Jakością: Piekarnia Ziarenko Centralny Ośrodek Szkoleń Tezaurus Bogusław Zwierzchowski w Chorzowie

Firma z Jakością: Mirpol Paweł Kadłubek Piekarnia i Cukiernia z Zawiercia

Nagroda specjalna w kat. Firma z Jakością dla organizatorów Targów Piekarniczych, Cukierniczych i Lodziarskich Sweettargi

Nagrody w kategorii Firma Rodzinna również trafiły do przedstawicieli branży piekarskiej i cukierniczej – otrzymali je: Piekarstwo-Cukiernictwo Produkcja-Sprzedaż Marek Jakubiec z Rudy Śląskiej, Piekarnia "u Bigaja" z Jaworzna oraz Piekarnia Ciastkarnia Kłos z Zabrza.

Firma Rodzinna: Piekarstwo-Cukiernictwo Produkcja-Sprzedaż Marek Jakubiec z Rudy Śląskiej

Firma Rodzinna: Piekarnia "u Bigaja" z Jaworzna

Firma Rodzinna: Piekarnia Ciastkarnia Kłos z Zabrza, fot. Ireneusz Dorożański

Cztery firmy zostały wyróżnione nagrodą Wiarygodny Lider Biznesu, a przyjaciołom środowiska rzemieślniczego województwa śląskiego wręczono cztery statuetki Spolegliwy Przyjaciel Rzemiosła.

tekst: Ewa Siuda-Szymanowska
zdjęcia: Ireneusz Dorożański

Bieżące wydanie czasopisma

Za co Polacy pokochali jagodzianki? Czym ustabilizować krem na zimno? Jak projektować słodkie stoły? Skąd się biorą alergie pokarmowe? Do czego dodawać szafranu?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji