...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

TrzciNOWE od Cukru Królewskiego

Od kilku lat producent Cukru Królewskiego systematycznie wprowadza na rynek nowe produkty w funkcjonalnych, wygodnych w użyciu torebkach. Tym razem rozszerza grupę cukru trzcinowego o: cukier trzcinowy 500 g i cukier trzcinowy z okienkiem 400 g. W obu opakowaniach wykorzystano folię, dzięki czemu są one szczelne i wytrzymałe.

Słodycz tkwi w trzcinie
Cukier trzcinowy odróżnia od cukru białego charakterystyczny karmelowy smak i miodowy aromat. Z kolei jego niepowtarzalny kolor to zasługa melasy. Dzięki powyższym właściwościom  cukier trzcinowy używany jest nie tylko do słodzenia napojów, ciast i deserów, ale również wykorzystywany jako przyprawa np. w kuchni azjatyckiej. Zarówno cukier trzcinowy z okienkiem 400 g, jak i cukier trzcinowy 500 g są produktami nierafinowanymi.Różnica tkwi w szczegółach… opakowania
Pod względem składu w obu nowych opakowaniach znajdziemy dokładnie ten sam cukier trzcinowy. Produkty te mają jednak inne torebki, które różnią się nie tylko gramaturą. Cukier trzcinowy 500 g został zamknięty w papierowej torebce od wewnątrz wzmocnionej folią. Z kolei cukier trzcinowy z okienkiem 400 g to w 100% foliowe opakowanie. Na jego froncie znajdują się przeźroczyste fragmenty pozwalające podejrzeć produkt jeszcze w sklepie. Ponadto, opakowanie 400 g posiada specjalną naklejkę, która umożliwia wielokrotne otwieranie i zamykanie. Wystarczy zawinąć brzeg torebki i zakleić, aby dodatkowo zabezpieczyć produkt. Bez względu jednak na to, który z produktów wybierzemy, oba opakowania są szczelne i wytrzymałe - chronią cukier przed działaniem czynników zewnętrznych pomagając zachować jego najwyższą jakość.

Cukier trzcinowy z okienkiem 400 g, cena detaliczna ok. 4 zł.
Cukier trzcinowy 500 g, cena detaliczna ok. 5 zł.

Bieżące wydanie czasopisma

Dlaczego i jak warto fotografować jedzenie? Czy istnieje idealny roślinny zamiennik jaja kurzego? Jaka kawa sprzedaje się najlepiej w cukierni?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji