...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , BMC Polska, materiał promocyjny

Urządzenie wielofunkcyjne Termocrema

Urządzenie TERMOCREMA produkuje klasyczne kremy i nadzienia cukiernicze oraz wiele innych produktów dla cukierni, lodziarni i gastronomii.

Urządzenie Termocrema posiada 14 zaprogramowanych cykli. Producent przewidział możliwość zaprogramowania 10 cyklów produkcyjnych dla poszczególnych receptur. Wyświetlacz lub brzęczyk wskazują każdorazowo dodanie składników oraz koniec fazy produkcji.

Urządzenie wyposażone jest w wielojęzyczny ciekłokrystaliczny wyświetlacz LCD. Zakres zmiany temperatur pracy to: od +1 do 105°C. Posiada mieszadło z możliwością poruszania powolnego, szybkiego lub przerywanego, dzięki czemu można dostosować obroty w zależności od potrzeb produktu. Podwójna pokrywa umożliwiająca dodawanie surowców podczas procesu oraz ułatwiająca lepszą eliminację pary. Pośrednia obróbka termiczna dzięki cyrkulacji cieczy termoprzewodzącej przeznaczonej dla produktów spożywczych, bezpiecznego dla żywności. Możliwość pracy przy 50% wsadzie lub całkowitym załadunku.
Urządzenie automatyzuje i ułatwia czynności, które wymagają pracy ludzkich rak, są męczące oraz wymagają czasu gwarantując wysokiej jakości obróbkę produktu oraz stałą jakość i idealną higienę.

Maszyna, która miesza, miksuje i zarabia - z regulacją czasu, prędkości oraz temperatury - składniki: mleko, śmietanę, mleko w proszku, mąkę, owoce, cukry, dekstrozę, jaja, emulgatory, stabilizatory itp., niezbędne do produkcji klasycznych kremów, wyrobów cukierniczych, produktów gastronomicznych oraz różnorodnych mieszanek do lodziarni.

Schładza oraz konserwuje: na zakończenie pasteryzacji, utrzymując "mikro biostatycznie" pozostałą florę bakteryjną oraz utrzymuje uzyskane produkty w odpowiedniej temperaturze przygotowując produkt do ewentualnego pakowania w próżni.
Typowi użytkownicy: cukiernie, lodziarnie, czekoladziarnie, gastronomia, restauracje oraz wszystkie lokale, które przygotowują i serwują niekończącą się różnorodność produktów, które można wyprodukować przy użyciu maszyny do produkcji kremów.


Kontakt: 506 691 996, 22 571 80 77

www.bmcpolska.com

 Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji