...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

BMC Polska G.K.

Warszawa, 02-467

woj. mazowieckie

ul. Stawy 5

Produkty i usługi

Temperówki do czekolady Temperówki do czekolady Termocrema (150 l) Termocrema (150 l) One Shot Zero - urządzenie do produkcji wyrobów czekoladowych One Shot Zero - urządzenie do produkcji wyrobów czekoladowych

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (17)

Dystrybutor firm i marek

Pomati, Telme, Nuova Simonelli, Packint, Rollermac

Opis działalności

 

BMC Polska

Oferujemy urządzenia dla zakładów produkcji cukierniczej, lodziarni, piekarni i sektora HoReCa
oparte o nowoczesne technologie, umożliwiające produkcję wielu zróżnicowanych produktów oraz słodkich ciast i ciasteczek, kremów, lodów, pralin, czekolad itp. 

Proponujemy między innymi:
Dozowniki typu One Shot do produkcji nadziewanych pralin, oblewarki i  temperówki do czekolady, maszyny do produkcji czekolad, draży, trufli, a także urządzenia cukiernicze do produkcji lodów, kremów, nadzień, jogurtów, sosów i musów owocowych, lukru, galaretek.

Cała ta bogata oferta dostępna jest już teraz w naszym asortymencie. Wszystkie maszyny cukiernicze i i do produkcji czekolady, które proponujemy to wyroby uznanych producentów min Telme i Pomati i Rollermac, Packint, BMC.
Ponadto oferujemy profesjonalne ekspresy do kawy, ciśnieniowe i automatyczne, oraz młynki do kawy - włoskiej firmy Nuova Simonelli. 

Pomati to ponad pięćdziesiąt lat doświadczeń. Nasze urządzenia cukiernicze są w ponad 80 krajach na całym świecie.
Wśród rozwiązań firmy Pomati należy wyróżnić: Dozowniki typu One Shot do natychmiastowej produkcji, temperówki do czekolady, oblewarki, urządzenia do produkcji czekolad, tunele chłodnicze, komory chłodnicze...

Telme od ponad 30 lat na rynkach całego świata, w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach. Oferujemy najwyższą jakość. W naszej ofercie znajdują się maszyny i urządzenia do produkcji cukierniczej : lody, kremy ciasta, sorbety, czekolada, granity, żelki, nadzienia..tysiące możliwości.

Rollermac to światowy lider w produkcji drażetkarek o wydajności od 1.5 kg do 200 kg na cykl produkcyjny. Dysponujemy własnym serwisem dostępnym praktycznie 24 godziny na dobę, a nasz zespół to grupa doświadczonych inżynierów i techników
Rollermak to lider światowy w produkcji drażetkarek  - powlekarek.

Rollermac to urządzenia i maszyny do produkcji batonów zbożowych, galaretek, nugatu i innych wyrobów cukierniczych.

Packint to linie do produkcji czekolady.
Doskonałe młyny kulowe tzw. niskich prędkości, wyjątkowe na rynku, zmieniły świat czekolady.
Wydajności młynów kulowych to: 10/50/130/250 kg/h
Wszystkie maszyny Packint dla rzemiosła to zminiejszona wersja urządzeń przemysłowych pracujących u wszystkich największych producentów czekolad.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe