...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Wawel zwiększa moce produkcyjne

Krakowska spółka niedawno rozbudowała zakład w Dobczycach, a już planuje kolejne inwestycje.

O szczegółach inwestycji prezes Dariusz Orłowski nie chce mówić, jednak potwierdził w serwisie portalspozywczy.pl, że plany są i są szacowane na 30-50 mln zł. Inwestycje dotyczą wspomnianego zakładu.

Doposażenie fabryki w 2011 roku kosztowało firmę 25 mln zł. Pomimo przeprowadzonej inwestycji, Wawel pracuje na pełnych mocach. - W tym momencie nasze moce produkcyjne są już wykorzystane w pełni. W tym miesiącu kończymy instalacje kolejnych maszyn, co daje nam możliwość zwiększenia dynamiki w przyszłym roku. Myślę, że na przyszły rok, w stosunku do 100 proc. mocy w tym roku, około 15 proc. więcej mocy domontowaliśmy jeszcze w grudniu - mówi Dariusz Orłowski.

Wraz ze wzrostem mocy produkcyjnych i przychodów zwiększyły się wydatki na działania marketingowe. W 2012 r. budżet na promocję to 12-15 mln zł.

Bieżące wydanie czasopisma

Czy absolwenci szkół gastronomicznych mają dobry start? Jak wykonać tort na 600 osób w 1-osobowej pracowni? Czy przekształcenie swojej działalności w spółkę dziś się opłaca? Czym różni się szarlotka od jabłecznika?

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji