...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Z OSTATNIEJ CHWILI: marcowe Sweettargi 2020 przesunięte. Czekamy na nowy termin

Ze względu na rosnące ryzyko zarażenia koronawirusem organizator Targów Cukierniczych, Piekarniczych i Lodziarskich Sweettargi 2020 w Katowicach podjął decyzję o zmianie terminu wydarzenia. Dokładna data nie jest jeszcze znana.

Koronawirus zbiera kolejne żniwa. Już od dłuższego czasu w branży zadawano sobie pytanie, czy odbędzie się 11. edycja Sweettargów w Katowicach, zaplanowane na 21-23 marca. Dzisiaj po godzinie 16.00 otrzymaliśmy oświadczenie Piotra Kubicy, prezesa Zarządu proMotion Sp. z o.o. (organizatora Sweettargów).

Czytamy w nim: "(...) mając na uwadze duże ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa (SARS-Cov-2), w związku z aktualnymi zaleceniami Państwowej Inspekcji Sanitarnej, w tym o nieprzeprowadzaniu imprez powyżej 1000 osób, a także mając na uwade zdrowie Państwa i Państwa klientów podjęliśmy decyzję o zmianie terminu Targów Cukierniczych, Piekarskich i Lodziarskich Sweettargi 2020 na nowy termin (...)",

Jak zapewnia prezes Kubica, nowy termin zostanie ogłoszony niezwłocznie, po uwzględnieniu sytuacji epidemiologicznej. Decyzję motywuje względami bezpieczeństwa wystawców i klientów, podkreślając, że zapadła ona po wielu rozmowach z firmami, które miały się wystawić podczas nowej edycji.

Pełna treść oświadczenia w PDF (poniżej).

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji