...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja MH, materiał promocyjny

Zakończyły sie Dni Otwarte z firmą Polmarkus

13-14 marca Polmarkus po raz 7. organizował Dni Otwarte w swojej siedzibie w Pyskowicach. Dla zwiedzających przygotowano wiele atrakcji: nowości, kuszące promocje oraz ciekawe prelekcje. Redakcja „Mistrza Branży” miała również swój wkład w uatrakcyjnienie spotkania.

Przez dwa dni Klienci firmy Polmarkus w jednym miejscu zapoznali się z nowościami i trendami rynkowymi, w tym z szeroką ofertą produktów lodowych na sezon 2012. Zaproszeni goście mogli  zainspirować się nowymi recepturami, a także sprawdzić ich kalkulacje. Organizator zadbał też o przegląd maszyn i urządzeń. Czas spędzony w siedzibie firmy Polmarkus umiliła degustacja nowych wypieków wiosennych, choć jeszcze milsze dla gości mogą być specjalne promocje.

Polmarkus razem z naszą redakcją przygotował program wykładów dla głodnych wiedzy. Znakomici autorzy, na stałe współpracujący z „Mistrzem Branży”, skupili się na ważnych kwestiach znakowania i (niekoniecznie trudnej) sztuce marketingu:

1. Zmiany w znakowaniu środków spożywczych według nowych przepisów Unii Europejskiej - 13.03. - Naczelnik Wydziału Kontroli Handlu i Usług Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej mgr inż. Zygmunt Cichoń

2. Nie sztuka wyprodukować, sztuka sprzedać - czyli jak umiejętnie przyciągnąć nowych klientów? - 13.03. i 14.03 Michał Rusek

3. Jak zbudować trwałe i dobre relacje z klientem - 13.03. i 14.03 Michał Rusek

 

 

Polmarkus Sp. z o.o.

Pyskowice, 44-120
ul. Wyszyńskiego 62
tel. +48/32 30 19 100
fax +48/32 30 19 169
biuro@polmarkus.com.pl

Dla Klientów z okolic Krakowa i Wrocławia istnieje możliwość skorzystania z transportu.

Więcej informacji: Kraków +48 12 442 00 00, Wrocław +48 71 363 55 66

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji