...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja MW, materiał promocyjny

Zapraszamy na Targi HERT 2013

Targi odbędą się w dniach 16-18 kwietnia w godz. 10-17 w Warszawie przy ul. Odlewniczej 4a. Targi HERT organizowane są po raz siódmy.

Z roku na rok impreza ta przyciąga coraz więcej piekarzy, cukierników a także właścicieli punktów gastronomicznych. Oferta HERT poszerza bowiem swój asortyment wchodząc z nowymi konceptami do branży gastronomicznej. Chodzi tu o koncept croustwich – system szybkiego przygotowywania świeżej kanapki oraz wyposażenie i aranżacja sklepów. W tym roku zostanie przeprowadzony konkurs polegajacy na wyborze najlepszej aranżacji sklepu przygotowanej przez HERT.

Ogromną zaletą każdej z edycji targów HERT jest niewątpliwie sposób, w jaki prezentowane są maszyny, urządzenia i technologie. Przybywa też maszyn, urządzeń i akcesoriów, które prezentowane są w szczególny sposób – w czasie pracy, podczas pokazow praktycznych, tj. przez wszystkie trzy dni Targow odbywa się produkcja piekarnicza i cukiernicza w naszej pokazowej piekarni.  

Każdy etap przygotowania ciasta, jego formowania, pieczenia lub smażenia, dekorowania czy też krojenia odbywa się na żywo.

Targi HERT to nie tylko prezentacja maszyn i urządzeń, wymiana zawodowych doświadczeń czy okazja na tańsze, promocyjne zakupy. To także źródło cennej fachowej wiedzy teoretycznej. O tym jak skutecznie i efektywnie, a jednocześnie w prosty sposób zarządzać sprzedażą. W programie są także wykłady dotyczące technik sprzedaży w sklepie, komunikacji z klientem oraz aspektów koniecznych do uwzględniania w projektowaniu punktów sprzedażowo – produkcyjnych.  I In. patrz program…

Na targach HERT nie zabraknie gości zagranicznych, którzy jak co roku, służą naszym Klientom radą, wiedzą i doświadczeniem.

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji