...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , e-cukiernia, materiał promocyjny

Zwiększ swoje możliwości, otwierając sprzedaż online!

Nadeszły trudne czasy dla lokalnych przedsiębiorców i sklepów – obostrzenia zwiększające bezpieczeństwo w czasie kwarantanny negatywnie odbijają się na codziennej sprzedaży także w cukierniach i piekarniach.

Zwiększ swoje możliwości, otwierając sprzedaż online --> SPRAWDŹ

Mniej osób decyduje się na tradycyjne zakupy, wybierając możliwość zamówienia produktów online. W związku z tym kwitnie e-commerce, który umożliwia wybór i kupno praktycznie wszystkiego, bez wychodzenia z domu, narażania siebie i bliskich na niebezpieczeństwo.

Niewątpliwie sprzedaż online jest obecnie najważniejszym kanałem dotarcia do naszych dotychczaso­wych i nowych klientów. Dlatego zachęca­my do skorzystania z możliwości założenia własnej e-cukierni – sklepu online z wy­piekami na zamówienie. Jest to narzędzie, które pozwala na łatwą i bezpieczną sprzedaż przez internet: to własna stro­na WWW, na której możesz zaprezento­wać dostępne wypieki i produkty, a także przyjmować zamówienia i płatności. W tej wyjątkowej sytuacji zachęcamy do wy­próbowania e-cukierni przez miesiąc zupełnie za darmo, aby przekonać się o jej możliwościach i zaletach posiadania sklepu online.Wszechstronność i pomoc w każdej sytuacji
Sprzedaż internetowa ma wiele korzyści, dzięki e-cukierni zyskujesz gwarancję bez­pieczeństwa siebie i swoich pracowników, ponieważ pozwala ona ograniczyć bezpo­średni kontakt niezbędny w sklepach sta­cjonarnych. Jednak jest też wiele innych zalet, które docenisz nie tylko w wyjątko­wych sytuacjach: możesz dotrzeć do więk­szego grona odbiorców, reklamując swoje usługi i produkty przez internet oraz przyj­mując zamówienia dosłownie 24/7.

Sklep E-Cukierni posiada wbudowany bezpieczny system płatności online, a także panel zbie­rający wszystkie zamówienia, który umoż­liwia łatwe planowanie pracy i dostaw. Co więcej, zamówienia złożone online możesz realizować zarówno przez dostawy na po­dany adres, jak i odbiór osobisty – wszystko zależy od preferencji twoich i twoich klien­tów. To sprawia, że e-cukiernia pomaga w pracy na wiele sposobów, umożliwiając łatwą sprzedaż online. Co więcej, zawsze możesz liczyć na ze­spół E-Cukierni, który odpowiedzialny jest nie tylko za inicjację tego narzędzia, ale także pełen proces personalizacji sklepu i pomoc w prowadzeniu działań marketin­gowych. To sprawia, że świat sprzedaży internetowej staje otworem nawet dla osób bez doświadczenia w e-commerce.

Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć okres próbny już dziś!


KLIK>

 

Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji