...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , e-cukiernia, materiał promocyjny

Zwiększ swoje możliwości, otwierając sprzedaż online!

Nadeszły trudne czasy dla lokalnych przedsiębiorców i sklepów – obostrzenia zwiększające bezpieczeństwo w czasie kwarantanny negatywnie odbijają się na codziennej sprzedaży także w cukierniach i piekarniach.

Zwiększ swoje możliwości, otwierając sprzedaż online --> SPRAWDŹ

Mniej osób decyduje się na tradycyjne zakupy, wybierając możliwość zamówienia produktów online. W związku z tym kwitnie e-commerce, który umożliwia wybór i kupno praktycznie wszystkiego, bez wychodzenia z domu, narażania siebie i bliskich na niebezpieczeństwo.

Niewątpliwie sprzedaż online jest obecnie najważniejszym kanałem dotarcia do naszych dotychczaso­wych i nowych klientów. Dlatego zachęca­my do skorzystania z możliwości założenia własnej e-cukierni – sklepu online z wy­piekami na zamówienie. Jest to narzędzie, które pozwala na łatwą i bezpieczną sprzedaż przez internet: to własna stro­na WWW, na której możesz zaprezento­wać dostępne wypieki i produkty, a także przyjmować zamówienia i płatności. W tej wyjątkowej sytuacji zachęcamy do wy­próbowania e-cukierni przez miesiąc zupełnie za darmo, aby przekonać się o jej możliwościach i zaletach posiadania sklepu online.Wszechstronność i pomoc w każdej sytuacji
Sprzedaż internetowa ma wiele korzyści, dzięki e-cukierni zyskujesz gwarancję bez­pieczeństwa siebie i swoich pracowników, ponieważ pozwala ona ograniczyć bezpo­średni kontakt niezbędny w sklepach sta­cjonarnych. Jednak jest też wiele innych zalet, które docenisz nie tylko w wyjątko­wych sytuacjach: możesz dotrzeć do więk­szego grona odbiorców, reklamując swoje usługi i produkty przez internet oraz przyj­mując zamówienia dosłownie 24/7.

Sklep E-Cukierni posiada wbudowany bezpieczny system płatności online, a także panel zbie­rający wszystkie zamówienia, który umoż­liwia łatwe planowanie pracy i dostaw. Co więcej, zamówienia złożone online możesz realizować zarówno przez dostawy na po­dany adres, jak i odbiór osobisty – wszystko zależy od preferencji twoich i twoich klien­tów. To sprawia, że e-cukiernia pomaga w pracy na wiele sposobów, umożliwiając łatwą sprzedaż online. Co więcej, zawsze możesz liczyć na ze­spół E-Cukierni, który odpowiedzialny jest nie tylko za inicjację tego narzędzia, ale także pełen proces personalizacji sklepu i pomoc w prowadzeniu działań marketin­gowych. To sprawia, że świat sprzedaży internetowej staje otworem nawet dla osób bez doświadczenia w e-commerce.

Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć okres próbny już dziś!


KLIK>

 

Bieżące wydanie czasopisma

W czym tkwi fenomen bento cake? Co zagraża dziś najmocniej lodziarniom rzemieślniczym? Jakie nowinki pojawiły się na tegorocznych targach Sigep?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać   

  Drodzy Czytelnicy, wszystkie materiały na portalu Mistrz Branży są darmowe. Wspieramy tym rzemiosło, bo jest dla nas najważniejsze. Jeśli możecie, wspomóżcie również nasze dzieło wykupując prenumeratę lub przekazując cegiełkę na funkcjonowanie i rozwój. Z góry dziękujemy.

  wspieraj twórczość Mistrza Branży wspieraj twórczość Mistrza Branży
   


  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  oprogramowanie dla piekarni

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji