...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Najnowsze ogłoszenia

 • VII Targi Lodowe Hurtowni Smakosz Relacja

  ważne: do wyczerpania zapasów

  Już po raz siódmy Hurtowania Słodyczy Smakosz zorganizowała dla swoich klientów targi dla branży piekarniczo-lodziarskiej. 5 kwietnia 2014 r. w Świętochłowicach producenci asortymentu do produkcji lodów włoskich, świderków, gofrów czy naleśników, zdradzali swoje sekrety.

  [img]41[/img]

   

  Wystawione były również maszyny do produkcji lodów oraz niezbędne dodatki, dzięki którym sprzedawane lody stają się bardziej atrakcyjne. Co roku producenci prezentują nowe produkty, szukając rozwiązań dla rosnących oczekiwań konsumentów i dzieląc się nimi z rzemieślnikami.

  [img]43[/img]

  [img]44[/img]

   

  Atrakcyjne ceny maszyn, porady technologów, pokaz produkcji lodów, gofrów i naleśników, a także możliwość zaopatrzenia się w części zamienne do maszyn, przyciągnęły na sobotnie targi ponad 21 firm z całej Polski. Nie zabrakło również prezentacji bogatego asortymentu produktów związanych z lodami włoskimi i goframi, degustacje lodów, sorbetów, frużelin, polew i ciast z wykorzystaniem ciekawych, przyciągających uwagę dodatków. Według organizatorów targów, najlepszymi lodami zostały wybrane lody Premium firmy Emix o naturalnym smaku i dobrej konsystencji. Po raz pierwszy w targach brała udział firma Zentis, która zwróciła uwagę swoją nowością wyprodukowaną w Polsce – Soczystymi Perełkami, czyli kulkami żelowymi, wypełnionymi różnymi sokami o naturalnym smaku. Perełki mogą byś stosowane w deserach lodowych, napojach czy granitach. Na targach pierwszy raz prezentowane były środki czystości potrzebne do utrzymania czystości w lokalach cukierniczych i lodziarskich firmy Dr. Weigert. Jednodniowa formuła targów pozwoliła na nawiązanie pierwszego kontaktu z osobami, które chcą postawić pierwsze kroki w branży, a także tymi, którzy chcą poszerzyć swój asortyment.

  [img]42[/img]

   

  Za pośrednictwem Redakcji Mistrza Branży chciałem podziękować w imieniu swoim i małżonki Ewy Mieszkowskiej wszystkim, którzy przybyli na nasze targi. Mamy nadzieję, że bezpośredni kontakt, wspólne rozmowy i wymiana doświadczeń z firmami, przyczynią się do dalszej współpracy. Dziękujemy również wystawcom, którzy zaprezentowali nowości na sezon lodowy 2014 i już teraz zapraszamy do kolejnej edycji w przyszłym roku. Słowa podziękowania chciałem również złożyć osobom, które pomogły nam zorganizować targi, wspólna praca i dążenie do założonego celu sprawiają, że z roku na rok nasza impreza jest coraz bardziej wartościowa.

  Andrzej Mieszkowski, współwłaściciel Hurtowni Słodyczy Smakosz

   

  Dowiedz się więcej
 • VII Targi Lodowe odbędą się 5 kwietnia 2014

  ważne: do wyczerpania zapasów

  Od siedmiu lat Hurtownia Słodyczy Smakosz organizuje targi lodowe, na których producenci prezentują swoje produkty związane z tematyką lodów włoskich, lodów świderków, gofrów, naleśników i innych produktów branży piekarniczo - lodziarskiej.

  Poza producentami proszku prezentowane są maszyny do produkcji lodów, akcesoria oraz niezbędne dodatki, dzięki którym sprzedawane lody włoskie stają się bardziej atrakcyjne.

  Co roku producenci prezentują swoje nowe produkty i zdradzają sekrety produkcji, dzięki którym przygotowanie optymalnej i smacznej masy lodowej jest łatwiejsze!

  Dlaczego warto nas odwiedzić ?

  • Tylko w dniu targów możliwość zakupu maszyn w bardzo atrakcyjnych cenach.
  • Możliwość uzyskania porad od technologów produkcji na temat wyrobu lodów w maszynach i wypieku gofrów.
  • Pokaz produkcji lodów włoskich, lodów świderków, gofrów i naleśników.
  • Możliwość zaopatrzenia się w części zamienne do maszyn.
  • Prezentacja naszego bogatego asortymentu produktów związanych z lodami włoskimi i goframi.
  • Wśród odwiedzających zostaną rozlosowane ciekawe nagrody.
  • Dla każdego uczestnika przewidziane są miłe niespodzianki.

   

  Dowiedz się więcej
 • VI Targi Lodowe w Hurtowni Smakosz

  15 marca Hurtownia Słodyczy Smakosz zorganizowała VI Targi Lodowe.Spotkanie dla lodziarzy i cukierników odbyło się  w Centrum Kultury Śląskiej w Centrum Kultury śląskiej (Dom Kultury Zgoda) przy ulicy Krauzego 1 w Świętochłowicach.

  Najnowsze produkty z branży były  na wyciągnięcie ręki. Każdy miał możliwość kupienia maszyn do lodów, gofrów i bitej śmietany w bardzo atrakcyjnych cenach. Dostępne były także części zamienne do maszyn, wafle, maszyny do lodów włoskich i amerykańskich, ekspresy ciśnieniowe, koncentraty do lodow i gofrow, dodatki i mieszanki, owoce w żelu w różnych kompozycjach smakowych.  Oprócz tych ekonomicznie wymiernych korzyści, na targach odbywały się pokazy wyrobu lodów i wypieku gofrów, produkcji lodów włoskich, świderków, gofrów oraz naleśników.

   

  Dowiedz się więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe