czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Najnowsze ogłoszenia

 • VII Targi Lodowe Hurtowni Smakosz Relacja

  ważne: do wyczerpania zapasów

  Już po raz siódmy Hurtowania Słodyczy Smakosz zorganizowała dla swoich klientów targi dla branży piekarniczo-lodziarskiej. 5 kwietnia 2014 r. w Świętochłowicach producenci asortymentu do produkcji lodów włoskich, świderków, gofrów czy naleśników, zdradzali swoje sekrety.

  [img]41[/img]

   

  Wystawione były również maszyny do produkcji lodów oraz niezbędne dodatki, dzięki którym sprzedawane lody stają się bardziej atrakcyjne. Co roku producenci prezentują nowe produkty, szukając rozwiązań dla rosnących oczekiwań konsumentów i dzieląc się nimi z rzemieślnikami.

  [img]43[/img]

  [img]44[/img]

   

  Atrakcyjne ceny maszyn, porady technologów, pokaz produkcji lodów, gofrów i naleśników, a także możliwość zaopatrzenia się w części zamienne do maszyn, przyciągnęły na sobotnie targi ponad 21 firm z całej Polski. Nie zabrakło również prezentacji bogatego asortymentu produktów związanych z lodami włoskimi i goframi, degustacje lodów, sorbetów, frużelin, polew i ciast z wykorzystaniem ciekawych, przyciągających uwagę dodatków. Według organizatorów targów, najlepszymi lodami zostały wybrane lody Premium firmy Emix o naturalnym smaku i dobrej konsystencji. Po raz pierwszy w targach brała udział firma Zentis, która zwróciła uwagę swoją nowością wyprodukowaną w Polsce – Soczystymi Perełkami, czyli kulkami żelowymi, wypełnionymi różnymi sokami o naturalnym smaku. Perełki mogą byś stosowane w deserach lodowych, napojach czy granitach. Na targach pierwszy raz prezentowane były środki czystości potrzebne do utrzymania czystości w lokalach cukierniczych i lodziarskich firmy Dr. Weigert. Jednodniowa formuła targów pozwoliła na nawiązanie pierwszego kontaktu z osobami, które chcą postawić pierwsze kroki w branży, a także tymi, którzy chcą poszerzyć swój asortyment.

  [img]42[/img]

   

  Za pośrednictwem Redakcji Mistrza Branży chciałem podziękować w imieniu swoim i małżonki Ewy Mieszkowskiej wszystkim, którzy przybyli na nasze targi. Mamy nadzieję, że bezpośredni kontakt, wspólne rozmowy i wymiana doświadczeń z firmami, przyczynią się do dalszej współpracy. Dziękujemy również wystawcom, którzy zaprezentowali nowości na sezon lodowy 2014 i już teraz zapraszamy do kolejnej edycji w przyszłym roku. Słowa podziękowania chciałem również złożyć osobom, które pomogły nam zorganizować targi, wspólna praca i dążenie do założonego celu sprawiają, że z roku na rok nasza impreza jest coraz bardziej wartościowa.

  Andrzej Mieszkowski, współwłaściciel Hurtowni Słodyczy Smakosz

   

  Dowiedz się więcej
 • VII Targi Lodowe odbędą się 5 kwietnia 2014

  ważne: do wyczerpania zapasów

  Od siedmiu lat Hurtownia Słodyczy Smakosz organizuje targi lodowe, na których producenci prezentują swoje produkty związane z tematyką lodów włoskich, lodów świderków, gofrów, naleśników i innych produktów branży piekarniczo - lodziarskiej.

  Poza producentami proszku prezentowane są maszyny do produkcji lodów, akcesoria oraz niezbędne dodatki, dzięki którym sprzedawane lody włoskie stają się bardziej atrakcyjne.

  Co roku producenci prezentują swoje nowe produkty i zdradzają sekrety produkcji, dzięki którym przygotowanie optymalnej i smacznej masy lodowej jest łatwiejsze!

  Dlaczego warto nas odwiedzić ?

  • Tylko w dniu targów możliwość zakupu maszyn w bardzo atrakcyjnych cenach.
  • Możliwość uzyskania porad od technologów produkcji na temat wyrobu lodów w maszynach i wypieku gofrów.
  • Pokaz produkcji lodów włoskich, lodów świderków, gofrów i naleśników.
  • Możliwość zaopatrzenia się w części zamienne do maszyn.
  • Prezentacja naszego bogatego asortymentu produktów związanych z lodami włoskimi i goframi.
  • Wśród odwiedzających zostaną rozlosowane ciekawe nagrody.
  • Dla każdego uczestnika przewidziane są miłe niespodzianki.

   

  Dowiedz się więcej
 • VI Targi Lodowe w Hurtowni Smakosz

  15 marca Hurtownia Słodyczy Smakosz zorganizowała VI Targi Lodowe.Spotkanie dla lodziarzy i cukierników odbyło się  w Centrum Kultury Śląskiej w Centrum Kultury śląskiej (Dom Kultury Zgoda) przy ulicy Krauzego 1 w Świętochłowicach.

  Najnowsze produkty z branży były  na wyciągnięcie ręki. Każdy miał możliwość kupienia maszyn do lodów, gofrów i bitej śmietany w bardzo atrakcyjnych cenach. Dostępne były także części zamienne do maszyn, wafle, maszyny do lodów włoskich i amerykańskich, ekspresy ciśnieniowe, koncentraty do lodow i gofrow, dodatki i mieszanki, owoce w żelu w różnych kompozycjach smakowych.  Oprócz tych ekonomicznie wymiernych korzyści, na targach odbywały się pokazy wyrobu lodów i wypieku gofrów, produkcji lodów włoskich, świderków, gofrów oraz naleśników.

   

  Dowiedz się więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe