...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Bakels Polska

Łódź, 93-231

woj. łódzkie

ul. Dostawcza 12

Opis działalności

Bakels Polska to Spółka należąca do szwajcarskiej Grupy Bakels – światowego lidera w produkcji wysokiej jakości surowców dla branży cukierniczo - piekarskiej. Poprzez oddziały obecne na pięciu kontynentach produkty marki Bakels docierają do ponad 130 krajów świata. Polscy odbiory znają między innymi masy Pettinice w szerokiej gamie kolorów, masę do modelowania Gum Paste, emulgatory do ciast serii Ovalett, linię Non-Temp, nad/zienia truflowe, bazę karmelową/ „Krówka Śmieszka”, kremy roślinne, mieszanki cukiernicze, żele Diament i Pipping Gel na zimno, żele Szafir, Napage i Superglans na ciepło, nadzienia żelowe Pastryfill, mieszanki piekarnicze, w tym mieszankę na Chleb IG, polepszacze i wiele innych produktów.
Naszą misją jest udostępnienie polskiemu odbiorcy wysoce specjalistycznych surowców i innowacyjnych technologii wypracowanych w ponad stu letniej działalności Grupy.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe