czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Bakels Polska

Łódź, 93-231

woj. łódzkie

ul. Dostawcza 12

Produkty i usługi

Żele na zimno Diament Żele na zimno Diament Krem Chantilly Mix Krem Chantilly Mix Żele do pisania i dekoracji – Pipping gel Żele do pisania i dekoracji – Pipping gel

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (15)

Opis działalności

Bakels Polska to Spółka należąca do szwajcarskiej Grupy Bakels – światowego lidera w produkcji wysokiej jakości surowców dla branży cukierniczo - piekarskiej. Poprzez oddziały obecne na pięciu kontynentach produkty marki Bakels docierają do ponad 130 krajów świata. Polscy odbiory znają między innymi masy Pettinice w szerokiej gamie kolorów, masę do modelowania Gum Paste, emulgatory do ciast serii Ovalett, linię Non-Temp, nad/zienia truflowe, bazę karmelową/ „Krówka Śmieszka”, kremy roślinne, mieszanki cukiernicze, żele Diament i Pipping Gel na zimno, żele Szafir, Napage i Superglans na ciepło, nadzienia żelowe Pastryfill, mieszanki piekarnicze, w tym mieszankę na Chleb IG, polepszacze i wiele innych produktów.
Naszą misją jest udostępnienie polskiemu odbiorcy wysoce specjalistycznych surowców i innowacyjnych technologii wypracowanych w ponad stu letniej działalności Grupy.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe