...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Bakels Polska, materiał promocyjny

Pieczywo Go Sport

Doskonałe pieczywo dla wszystkich, którzy dbają o zróżnicowany i zrównoważony sposób odżywiania się i prawidłowy, pro-sportowy styl życia. Chleb Go Sport. To niepowtarzalne pieczywo o wyśmienitym smaku i bogatym składzie można uzyskać stosując autorską recepturę opartą o markową mieszankę piekarniczą.

Chleb Go Sport to nie tylko kolejny rodzaj pieczywa dostępnego na półce sklepowej. Jego skład, smakowitość oraz jakość użytkowa wychodzi naprzeciw wciąż rosnącym oczekiwaniom konsumentów.
Chleb Go Sport to pieczywo o wysokiej zawartości błonnika pokarmowego, tłuszczów nienasyconych, manganu, miedzi, selenu i jednocześnie źródło białka, kwasów tłuszczowych omega 3, witamin - B1, B3 i minerałów - cynku, magnezu, potasu i żelaza. Jego bogaty skład daje szerokie pole do popisu w środowiskach medycznych, które na co dzień w praktyczny sposób wdrażają zasady zdrowego stylu życia.

 

W opublikowanej niedawno przez Instytut Żywności i Żywienia piramidzie (2016) ruch fizyczny zajmuje najniższy, czyli fundamentalny poziom, pokazując, że jest on niezwykle ważny we wzroście i rozwoju, a także w utrzymaniu sprawności w późniejszych latach życia. Zaraz po nim jest poziom przedstawiający warzywa i owoce, których wiodącą cechą jest wysoka zawartość błonnika pokarmowego, witamin i wiel antyoksydantów. W samym środku piramidy (poziom 3) znajdujemy
produkty, których głównym składnikiem są węglowodany złożone dostarczające w codziennym jadłospisie niezbędnej do życia, funkcjonowania umysłowego i aktywności ruchowej energii, przy czym szczególny nacisk kładzie się tutaj na produkty nieoczyszczone, pełnoziarniste. Śmiało można powiedzieć, że Chleb Go Sport oparty na mące graham łączy w sobie najlepsze cechy pieczywa, a jednocześnie dzięki zawartości nasion dyni, siemienia lnianego, nasion słonecznika,
ziaren żyta czy płatków owsianych jest bogaty w wiele składników, które znajdują się w poziomie warzyw i owoców. Chleb Go Sport to pieczywo, które docenią nie tylko świadomi konsumenci, ale również trenerzy sportowi, dietetycy czy lekarze.
Szeroko rozumiany sport należy uprawiać w każdym wieku i w jakikolwiek sposób. Może to być typowa dyscyplina sportowa lub aktywność wymagająca użycia sprzętu – bieganie, jazda na rowerze, nordic walking, gry zespołowe, pływanie, fitness club, wycieczki górskie itp. Nie zapominajmy jednak o czynnościach bardziej zwyczajnych, które również zaliczymy do pożądanej w każdym wieku aktywności fizycznej - zwykłe spacery, praca w ogródku, grzybobranie to tylko niektóre z nich.
Składniki zawarte w pieczywie Go Sport niewątpliwie będą bardzo pomocne przy każdej aktywności. Białko pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej i zdrowych kości oraz przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej. Do tego potas i magnez pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

 

Tiamina, niacyna, magnez, mangan, miedź oraz żelazo przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, a cynk poprawia metabolizm węglowodanów i tłuszczu. Niacyna, żelazo i magnez mają swój kluczowy udział w zmniejszeniu uczucia zmęczenia i znużenia. W utrzymaniu zdrowych kości niezwykle pomocne jest białko, cynk, magnez i mangan, a dla serca i układu krążenia niezbędny jest dostęp potasu i tiaminy. Obecność żelaza pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i transporcie tlenu w organizmie. Powyżej wymienione funkcje wybranych
składników to nie wszystkie zalety pieczywa Go Sport. Jego potencjał jest tak duży, że chleb ten można śmiało polecić każdemu konsumentowi do codziennego spożycia – smaczny, wieloziarnisty, bogaty w niezbędne składniki, a przez to pro-sportowy i jednocześnie bardzo dobrze spełnia oczekiwania najnowszej piramidy zdrowego żywienia.

Marcin Szczepaniak

Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji