czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

EcoTrade sp. z o.o.

Gliwice, 44-100

woj. śląskie

ul. Okrężna 8

Opis działalności

Jako jedna z nielicznych firm jesteśmy polskim producentem i autorem receptur dodatków technologicznych dla branży piekarniczej, cukierniczej i gastronomicznej.

Na rynku branżowym prowadzimy działalność od roku 1993.

Jesteśmy identyfikowani jako producent solidny, wytwarzający produkty wysokiej jakości i zapewniający fachową obsługę technologiczną co skłania i zachęca do współpracy z nami dobre hurtownie na terenie całego kraju.

Technologia proponowana przez Eco Trade w połączeniu z doświadczeniem i fachowością polskiego piekarza pozwala wyprodukować pieczywo smaczne, odpowiadające gustom i wymaganiom klienta, a wyśmienite wyroby cukiernicze spełnią oczekiwania cukierników.

Nowoczesny zakład produkcyjny, wprowadzane ISO i HACCP pozwalają na zaliczenie naszej spółki do firm spełniających wszelkie polskie i unijne wymagania jak i obowiązujące standardy.

Jednak najlepszym miernikiem jakości jest dla nas zaufanie Klientów, zaopatrujemy przecież systematycznie już kilka tysięcy piekarń i cukierni w całym kraju i poza jego granicami.

Młody, dobrze wykształcony i profesjonalny zespół zapewni Państwu fachową obsługę, doradztwo, a także pomoże przy rozwiązywaniu nietypowych problemów.

"JESTEŚMY DLA WAS".

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe