czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Sempre

Pruszków, 05-802

woj. mazowieckie

ul. Wiejska 13 a

Produkty i usługi

Variegato Alla Crema Di MarroniAL Naturale Variegato Alla Crema Di MarroniAL Naturale Base Lemon 50 Base Lemon 50 Lody Pernigotti AMOR Lody Pernigotti AMOR

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (12)

Opis działalności

Firma SEMPRE działa na rynku od 2010 roku. Oferujemy najwyższej jakości asortyment dla cukierni, lodziarni oraz hoteli. Współpracujemy z wieloma doświadczonymi firmami zarówno w Polsce jak i za granicą. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z doświadczeniem w dziedzinie doradztwa technologicznego.

Szczególny nacisk kładziemy na jakość oferowanych produktów, sprawny system logistyczny oraz korzystne ceny co pozwala na stworzenie dobrych relacji z naszymi kontrahentami.

Przez cały rok opiekujemy się naszymi klientami, aktualizując informacje odnośnie najlepszego wykorzystania produktów i organizując szkolenia prowadzone przez własnych technologów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogaty asortyment dla cukierni, lodziarni oraz gastronomii. Zajmujemy się dystrybucją doskonałych produktów polskich, włoskich oraz niemieckich firm od lat znanych na rynku. W sprzedaży posiadamy pasty do lodów i ciast, czekolady i produkty czekolado-podobne, bazy oraz stabilizatory, mleko w proszku, owoce w żelu, wafle do lodów oraz rurki, toppingi, ozdoby cukiernicze jak również szeroką gamę opakowań tj. kubki do lodów oraz napojów zimnych i gorących, papilotki, formy do wypieku, podkłady, serwetki, łopatki i łyżeczki do deserów. Dbając o dobro i czas naszych klientów prowadzimy kompleksowe zaopatrzenie w surowce. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem.

Aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom klientów, od stycznia 2015 roku rozszerzyliśmy swoją działalność i zapraszamy do skle­pu internetowego Cukieteria.pl. Dzięki temu można w dogodny sposób zamówić wybrane produkty, nie wychodząc z domu.

Rozpoczęcie działalności

2010

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe