czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Sempre

Pruszków, 05-802

woj. mazowieckie

ul. Wiejska 13 a

Produkty i usługi

Czekolada mleczna ARIBA 1kg Master Martini Czekolada mleczna ARIBA 1kg Master Martini Pasty cukiernicze Pasty cukiernicze Variegato Alla Crema Di MarroniAL Naturale Variegato Alla Crema Di MarroniAL Naturale

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (12)

Opis działalności

Firma SEMPRE działa na rynku od 2010 roku. Oferujemy najwyższej jakości asortyment dla cukierni, lodziarni oraz hoteli. Współpracujemy z wieloma doświadczonymi firmami zarówno w Polsce jak i za granicą. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z doświadczeniem w dziedzinie doradztwa technologicznego.

Szczególny nacisk kładziemy na jakość oferowanych produktów, sprawny system logistyczny oraz korzystne ceny co pozwala na stworzenie dobrych relacji z naszymi kontrahentami.

Przez cały rok opiekujemy się naszymi klientami, aktualizując informacje odnośnie najlepszego wykorzystania produktów i organizując szkolenia prowadzone przez własnych technologów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogaty asortyment dla cukierni, lodziarni oraz gastronomii. Zajmujemy się dystrybucją doskonałych produktów polskich, włoskich oraz niemieckich firm od lat znanych na rynku. W sprzedaży posiadamy pasty do lodów i ciast, czekolady i produkty czekolado-podobne, bazy oraz stabilizatory, mleko w proszku, owoce w żelu, wafle do lodów oraz rurki, toppingi, ozdoby cukiernicze jak również szeroką gamę opakowań tj. kubki do lodów oraz napojów zimnych i gorących, papilotki, formy do wypieku, podkłady, serwetki, łopatki i łyżeczki do deserów. Dbając o dobro i czas naszych klientów prowadzimy kompleksowe zaopatrzenie w surowce. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem.

Aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom klientów, od stycznia 2015 roku rozszerzyliśmy swoją działalność i zapraszamy do skle­pu internetowego Cukieteria.pl. Dzięki temu można w dogodny sposób zamówić wybrane produkty, nie wychodząc z domu.

Rozpoczęcie działalności

2010

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe