...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Branża nabiera rozpędu - czerwcowe wydanie Mistrza Branży

Jak wygląda krajobraz po wirusowym tsunami? Przyglądamy się tym, którzy wyszli z kryzysu zwycięską ręką. Pytamy o to, co musieli zmienić. I pomagamy wdrożyć nowe pomysły i innowacje do twojego sklepu i pracowni. Zobacz, co jeszcze znajdziesz w najnowszym wydaniu Mistrza Branży.

Po burzy zawsze wychodzi słońce. A po pandemii… ?

Czy możemy już mówić o powrocie do normalności? Jak ta nowa rzeczywistość wygląda na chwilę obecną? Czy otrzepaliśmy się już z pyłu po zburzeniu starego ładu? Właściciele kawiarni, cukierni i lodziarni są zgodni - to, co wydarzyło się na przestrzeni ostatnich miesięcy, nie było zwykłym kryzysem. Bardziej przypominało falę tsunami, która dosłownie zmiotła stare zasady działania, a także te słabsze elementy branży.

Czy to oznacza, że upadły niewielkie firmy, zostawiając na rynku tylko większych graczy? Niekoniecznie. Okazuje się, że zwycięsko z tej sytuacji wyszli ci, którzy zamiast oczekiwać na pomoc z zewnątrz albo przeczekać trudny moment, zakasali ręce do jeszcze cięższej pracy. Rzemieślnicy, którzy wznieśli się na wyżyny kreatywności, wdrażając zupełnie nowe pomysły w funkcjonowaniu firmy. I ci, którzy nie dali o sobie zapomnieć konsumentom, komunikując się z nimi online. Czym jeszcze wybronili się ci, którzy wyszli z pandemicznej rzeczywistości z podniesioną głową? Przeczytacie w Rozmowie Mistrza Branży z Łukaszem Smolińskim, właścicielem warszawskiej cukierni Deseo, która mimo obostrzeń zdołała docierać z swoimi słodkościami na całą Polskę. A także w reportażu, w którym nasza redaktorka pokazuje jak funkcjonuje branża na chwilę obecną. 

 

Jak się okazuje konsument w gorzkich czasach tym bardziej pragnie słodkości. I choć rzeczywistość się zmieniła, niezmienne pozostają zasady rządzące sprzedażą, która w przypadku produktów spożywczych zawsze zaczyna się od pobudzenia zmysłu wzroku. Dobre zdjęcie to podstawa, ale z pewnością nie wystarczy.Co jeszcze jest ważne w sprzedaży? Temu tematowi poświęcamy w dużej mierze ten numer, również dlatego, że sprzedaż i komunikacja z klientem na nieznaną dotąd skalę przeniosła się do rzeczywistości wirtualnej, w której trzeba nauczyć się poruszać. Jak wybrać sklep online? Która platforma jest do tego najlepsza? W tym numerze znajdziecie konkretne porady. A także dowiecie się dlaczego opakowanie jest tak istotnym elementem sprzedaży i jak powinno się prezentować by zagwarantować, że klient wróci do sklepu właśnie ze względu na nie! 

 

Pandemia uwrażliwiła ludzi na własne zdrowie, odporność, a co za tym idzie – odpowiednią dietę. Ku zaskoczeniu, a jednocześnie naszej nieskrywanej satysfakcji przekonaliśmy się, że klienci zrobili mocny zwrot ku produktom bio, a na znaczeniu znów nabrał trend żywności wegańskiej. 

 

Nie oznacza to, że ludzie nie szukają w słodkościach piękna. Na przestrzeni ostatnich miesięcy przekonaliśmy się, że mimo odwołania wszelkich eventów, konsumenci pragną celebrować ważne chwile przy obecnoścni cukru i lukru w najlepszym wydaniu. I takie też pokazujemy w tutorialu "Podróż szczurka" autorstwa laureatki nagrody Grand Prix podczas tegorocznego konkursu dekoratorskiego Expo Sweet - Daivy Peciuliene.

 

 

 

Pandemia pokazała również, że można i warto współpracować w tych trudniejszych czasach.Solidarność od początku była sztandarowym hasłem naszej branży i to właśnie lojalność pracowników wobec właścicieli, konsumentów wobec producentów, klientów wobec producentów okazała się tym, co pozwoliło przetrwać najgorsze. I o tym wszystkim przeczytacie w naszym najnowszym wydaniu. Zapraszamy do inspirującej lektury, którą tworzymy z myślą o Was!

 

ZAPRASZAMY DO INSPIRUJĄCEJ LEKTURY

Pobierz numer w PDF >

 

 

Bieżące wydanie czasopisma

Dlaczego i jak warto fotografować jedzenie? Czy istnieje idealny roślinny zamiennik jaja kurzego? Jaka kawa sprzedaje się najlepiej w cukierni?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji