...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , CSB-System Polska Sp. z o.o., materiał promocyjny

CSB Cloud Service

Na ile Państwa oprogramowanie sprawdza się w przemyśle piekarskim? CSB Cloud Service pozwala zminimalizować nakłady na
utrzymanie wewnętrznej struktury IT i obniża jej koszty.

Bezpieczeństwo danych jako wyzwanie XXi wieku
Zabezpieczanie danych przed utratą albo niepożądanym dostępem jest na liście za­dań priorytetowych każdego przedsiębior­stwa. I słusznie, gdyż na skutek cyfryzacji trwale zwiększa się wolumen danych i ich kradzież, a sabotaż i szpiegostwo są na porządku dziennym. Zgodnie z aktualnym opracowaniem Bitcom szkody spowodowane tym faktem wynoszą 22,35 mld euro rocz­nie. Dotyka to 2/3 przemysłu. Najczęstsze przypadki: kradzież urządzeń IT lub tele­komunikacyjnych, fizyczna kradzież wraż­liwych dokumentów lub informacji, sabotaż procesów zakładowych.

Duże nakłady na systemy it i zapotrzeBowanie na specjalistów
Platformy IT Państwa danych wymagają optymalnego serwisu i administrowania da­nymi. Rynek boryka się jednak z brakiem najwyższej klasy specjalistów IT i dużymi kosztami ich zatrudniania. Nie jest to do­bra sytuacja wyjściowa dla idealnego za­rządzania infrastrukturą IT i optymalnego wsparcia procesów. CSB-System oferuje każdemu przedsię­biorstwu odpowiednie rozwiązanie – tak­że w wersji cloud („w chmurze”). W pakie­cie CSB Cloud Services otrzymują Państwo odpowiadający waszym potrzebom sys­tem ERP i możecie wykorzystać całkowi­ty potencjał wysoce zintegrowanego roz­wiązania wraz z pełnym serwisem przez internet. Hosting ERP obejmuje całość usług serwisowych, począwszy od stan­dardowych update'ów aż do niezależnego od miejsca przebywania doradztwa. Tak więc nasi klienci mogą być pewni, że nie tylko ich przedsiębiorstwo, lecz także ich sprzęt automatycznie dopasowuje się do pojawiających się nowych wymagań. Co to oznacza: dbamy o płynne działanie Pań­stwa systemów ERP. A Państwo możecie skoncentrować się na swoich zadaniach biznesowych. CSB Cloud Service jest elastyczny i ska­lowalny, dostosowuje się do potrzeb Pań­stwa rozwiązania IT i globalnej mobilności procesów przedsiębiorstwa. W ten sposób system może wzrastać i rozwijać się razem z Państwa przedsiębiorstwem. Obejmuje to zarówno hosting sprzętu i oprogramo­wania, jak też połączenia sieciowe teleko­munikacyjne (Telekom Designed Network) i serwis.

CSB zapewnia:
• serwer
• storage
• bazę danych
• aktualizacje
• networking
• backupy • oprogramowanie antywirusowe
• monitoring
• zapory sieciowe (firewall)
• dokumentowanie
• zarządzanie licencjami
• WAN Connection.


Państwo troszczą się o:
• aplikacje CSB
• dane
• procesy
• klientów.
CSB cloud service oznacza certyfikowane Bezpieczeństwo
CSB Cloud Service Center oferuje stały dostęp do całego serwisu IT. Od roku 2015 CSB-System AG posiada certyfikat DQS GmbH wg audytu systemu bez­piecznego zarządzania informacją (ISO/ IEC 27001:2013) wystawiony dla Centrum obliczeniowego i infrastruktury IT w Ge­ilenkirchen (Niemcy). Oznacza to dla na­szych klientów, że centrum obliczeniowe CSB oferuje bezpieczeństwo usług w za­kresie danych wrażliwych na najwyższym poziomie. Jest wiele powodów, dla których klienci decydują się na to rozwiązanie:
• minimalizują czas i koszty ponoszone na zarządzanie infrastrukturą IT
• mają stały i bezpieczny dostęp do swo­ich danych
• osiągają elastyczność i skalowalność rozwiązania IT oraz mobilność proce­sów roboczych
• są pewni, że bezpieczeństwo danych w rozwiązaniu CSB podlega certyfikacji ISO.

 

CSB cloud service w praktyce:
„Posługujemy się rozwiązaniem cloud, gdyż nasz magazyn wysokiego składo­wania znajduje się w innym budynku, a tam mamy tylko normalne połącze­nie z internetem. Aplikacja w chmurze pozwala kierownikowi magazynu na na­tychmiastowe zaksięgowanie napływa­jących towarów. Wszystkie ruchy towa­rów z magazynu są księgowane w czasie rzeczywistym. To zapewnia bezbłędną przejrzystość w całym magazynie”, Flo­rian Doll, prezes zarządu Kahler Gewu­erze GmbH.

Adam Steć 

 


 

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji