...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Czekoladowy Sandomierz i Kazimierz już we wrześniu

Jeśli żegnać lato i wakacje to tylko na słodko - kolejna odsłona Festiwalu Czekolady i Słodkości już we wrześniu i to w najbardziej urokliwych zakątkach Polski! Dołącz do wydarzenia jako wystawca lub uczestnik!

Sandomierz i Kazimierz dolny to jedne z najbardziej malowniczych miejscowości na mapie Polski. Jeśli dodać do tego temat czekolady i słodkości brzmi jeszcze bardziej zachęcająco. To właśnie tu we wrześniu zawita Festiwal Czekolady i Słodkości, który do tej pory od trzech lat gościł na rynku starego miasta w Bielsku-Białej. 

 

 

Tak jak w pozostałych edycjach wystawcy, czyli właściciele przede wszystkim rzemieślniczych wytwórni słodkości z czekoladą na czele będą sprzedawać swoje produkty, których z trudem szukać na supermarketowych półkach. Zwiedzających z pewnością przyciągnie informacja o darmowej fontannie czekoladowej, także malowanie muralu czekoladą bez użycia pędzli. Festiwalowi będzie towarzyszyć ogrom atrakcji, wśród których znajdą się: warsztaty rzeźbienia w czekoladzie, warsztaty dekorowania babeczek oraz robienia pralin. Nie zabraknie też spotkań z autorami książek kulinarnych. A także projekcja filmów Charlie i fabryka czekolady oraz Czekolada. Zapowiada się prawdziwa uczta nie tylko dla ciała.

Chcesz zostać współorganizatorem/ sponsorem lub wystawcą? Napisz na adres:izabela.augustyn@weform.com.pl

Festiwal Czekolady i Słodkości w Sandomierzu

16-18.09.2018

>>> https://www.facebook.com/events/1810153102433637/


Festiwal Czekolady i Słodkości w Kaziemierzu Dolnym

28-30.09.2018

>>> https://www.facebook.com/events/2058831277702360/


Bieżące wydanie czasopisma

Justyna Sekunda o upartym dążeniu do celu i pukaniu do drzwi klienta premium. Aleksandra Gostomska i Paweł Ignaciuk o przekazywaniu historii i emocji w ciastkach. Tomasz Dudek o potędze inwestowania w siebie.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Wypieki wegańskie puratos

  pieczywo babuni lesaffre

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji