...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Czekoladowy Sandomierz i Kazimierz już we wrześniu

Jeśli żegnać lato i wakacje to tylko na słodko - kolejna odsłona Festiwalu Czekolady i Słodkości już we wrześniu i to w najbardziej urokliwych zakątkach Polski! Dołącz do wydarzenia jako wystawca lub uczestnik!

Sandomierz i Kazimierz dolny to jedne z najbardziej malowniczych miejscowości na mapie Polski. Jeśli dodać do tego temat czekolady i słodkości brzmi jeszcze bardziej zachęcająco. To właśnie tu we wrześniu zawita Festiwal Czekolady i Słodkości, który do tej pory od trzech lat gościł na rynku starego miasta w Bielsku-Białej. 

 

 

Tak jak w pozostałych edycjach wystawcy, czyli właściciele przede wszystkim rzemieślniczych wytwórni słodkości z czekoladą na czele będą sprzedawać swoje produkty, których z trudem szukać na supermarketowych półkach. Zwiedzających z pewnością przyciągnie informacja o darmowej fontannie czekoladowej, także malowanie muralu czekoladą bez użycia pędzli. Festiwalowi będzie towarzyszyć ogrom atrakcji, wśród których znajdą się: warsztaty rzeźbienia w czekoladzie, warsztaty dekorowania babeczek oraz robienia pralin. Nie zabraknie też spotkań z autorami książek kulinarnych. A także projekcja filmów Charlie i fabryka czekolady oraz Czekolada. Zapowiada się prawdziwa uczta nie tylko dla ciała.

Chcesz zostać współorganizatorem/ sponsorem lub wystawcą? Napisz na adres:izabela.augustyn@weform.com.pl

Festiwal Czekolady i Słodkości w Sandomierzu

16-18.09.2018

>>> https://www.facebook.com/events/1810153102433637/


Festiwal Czekolady i Słodkości w Kaziemierzu Dolnym

28-30.09.2018

>>> https://www.facebook.com/events/2058831277702360/


Bieżące wydanie czasopisma

W czym tkwi fenomen bento cake? Co zagraża dziś najmocniej lodziarniom rzemieślniczym? Jakie nowinki pojawiły się na tegorocznych targach Sigep?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać   

  Drodzy Czytelnicy, wszystkie materiały na portalu Mistrz Branży są darmowe. Wspieramy tym rzemiosło, bo jest dla nas najważniejsze. Jeśli możecie, wspomóżcie również nasze dzieło wykupując prenumeratę lub przekazując cegiełkę na funkcjonowanie i rozwój. Z góry dziękujemy.

  wspieraj twórczość Mistrza Branży wspieraj twórczość Mistrza Branży
   


  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  oprogramowanie dla piekarni

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji