...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Administrator

Expo Sweet już 26 lutego

W niedzielę 26 lutego rozpoczynają się największe w Polsce targi cukiernicze i lodziarskie Expo Sweet. Potrwają 4 dni, do środy 1 marca włącznie.

W tym roku Expo Sweet wraca w maksymalnym wymiarze – 4 hale warszawskiego centrum wystawienniczego Expo XXI zostaną wypełnione wystawcami. Udział potwierdzili wszyscy liczący się producenci z branży. Pomimo że wielu ma za sobą bardzo trudny rok, to zakładają, że to będzie punkt zwrotny i gospodarka znowu nabierze wiatru w żagle.

Oprócz oferty wystawienniczej zaplanowano szereg atrakcji, konkursów, pokazów i prelekcji tematycznych. Po szczegóły zapraszamy na stronę www.exposweet.pl, gdzie można zapoznać się z programem targów i zapisać na szkolenia lub pokazy specjalistyczne.

Tradycyjnie każdy dzień ma swój temat wiodący: niedziela to dzień tortów – na Forum Mistrzostw odbędzie się pokazowy turniej mistrzów dekoracji. Poniedziałek to z kolei dzień lodów, więc odbędą się Lodziarskie Mistrzostwa Polski. We wtorek zmierzą się twórcy najlepszych w Polsce deserów, a w środę w szranki stanie młode pokolenie cukierników. Jednocześnie przez wszystkie dni targów będzie trwać Konkurs Dekoracji Cukierniczych, na który wpłynęło już ponad 120 zgłoszeń z 6 krajów.

Obok Forum Mistrzostw zlokalizowana została sala szkoleniowa, gdzie odbędą się prelekcje z zakresu oszczędzania energii oraz alternatywnych źródeł zasilania dla piekarni i cukierni. Cukierniczy mistrz świata Roberto Lestani poprowadzi pokazy pt. „Cukiernictwo – od podstaw po mistrzostwo świata”. Zawodnicy startujący w Lodziarskich Mistrzostwach Polski poprowadzą praktyczne warsztaty z produkcji lodów na naturalnych składnikach, a reprezentantki Polski przygotowujące się do Mistrzostw Świata w Dekoracji Tortów w Mediolanie – pokazy z przygotowania i wykonania dekoracji. To oczywiście nie wszystko – będzie można zobaczyć także pracę wystawioną podczas World Chocolate Masters w Paryżu oraz tę, z pomocą której reprezentanci Polski wywalczyli 4. miejsce na SIGEP w tym roku oraz wiele, wiele innych atrakcji.

Zapraszamy do zapoznania się z programem i odwiedzenia Expo Sweet. Bilety i wejściówki można pobrać na stronie exposweet.pl. Dla naszych czytelników codziennie zostawimy 20 bezpłatnych podwójnych wejściówek dostępnych na hasło „Mistrz Branży” – kto pierwszy ten lepszy – konrakt z redakcją marketing@mistrzbranzy.pl,  881 610 669

Przypominamy, że targi odbędą się w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12/14, blisko Dworca Zachodniego, przy którym od strony ul. Tunelowej będą czekać na Państwa bezpłatne autobusy. Do zobaczenia na Expo Sweet!

Bieżące wydanie czasopisma

Czy AI stworzy lepszy smak, niż człowiek? Jak wypadł tegoroczny sezon lodziarski? Z czym najlepiej łączyć pistacje? Które aplikacje pomogą uniknąć strat w sprzedaży? To i wiele innych tematów w tym numerze

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji