...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Vortumnus zaprasza do klimatycznej kawiarenki

Przed nami XII edycja Expo Sweet, czyli największe i najważniejsze targi branży cukierniczej, piekarskiej i lodziarskiej w Polsce. Jak co roku firma Vortumnus przygotowała szereg atrakcji.

Tym razem zapraszamy do klimatycznej kawiarenki, która będzie czynna w godzinach 10:00-18:00. Na gości czeka prawdziwa uczta kolorów, smaków i zapachów. Nie zabraknie pokazów i prezentacji „na żywo”. Ponownie w rolę prowadzących wcielą się mistrzowie cukiernictwa. Wydarzenia będzie można śledzić na telebimach.

Wyruszymy w podróż do krainy słodkich deserów. Tylko u nas skosztujecie jedynej w swoim rodzaju królewskiej szarlotki. Tarty w zupełnie nowej odsłonie również zawrócą wam w głowie. I jeszcze jedno – towarzystwo aromatycznej, świeżo zmielonej kawy gwarantowane! 

Czekamy na Państwa od 23 do 26 lutego w hali Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie (stoisko nr 33, Hala 4).

Do zobaczenia!
Małgorzata Wójcik-Turek
dyrektor handlowy ZPOW „Vortumnus”

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji