...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Fit Cake, materiał promocyjny

Fit Cake pomaga szpitalowi w Rzeszowie

Fit Cake przygotował na Dzień Kobiet słodki stolik dla mam i opiekunek pacjentów oddziału onkohematologii dziecięcego szpitala w Rzeszowie. Wcześniej, w tłusty czwartek, raczyli się oni zdrowymi pączkami z „nie-cukierni”. Wśród chorych są też uchodźcy z Ukrainy.


- Kiedy padła propozycja, by wspomóc słodkościami dzieci z oddziału nie zastanawialiśmy się ani chwili – mówi Jakub Pragłowski, właściciel Fit Cake w Rzeszowie. – Po prostu nie można inaczej. Czas jest tak ciężki, o uśmiech czy chwilę spokoju tak trudno. Chore dzieci są straszliwie teraz doświadczane i nie ma w tym ich winy. Będziemy więc pomagać. Umówiliśmy się nawet, że nie potrzebujemy żadnych wcześniejszych wniosków czy podań. Po prostu opiekunowie dzwonią, zgłaszają zapotrzebowanie i przywozimy im nasze fit desery.

Współpracę Fit Cake z Rzeszowa z Oddziałem Onkohematologii Dziecięcego Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie koordynuje Fundacja ISKIERKA www.fundacjaiskierka.pl, która od lat na wielu polach wspiera oddział, w tym właśnie małych pacjentów i ich rodziny. Obecnie pod opieką ma ponad 700 podopiecznych z czterech ośrodków onkologicznych w Polsce: Chorzowa, Katowic, Rzeszowa i Zabrza, w trakcie jak i po zakończonym leczeniu onkologicznym.

- Dobrze mieć partnera, na którego można liczyć – mówi Eliza Niegosz z Fundacji ISKIERKA  www.fundacjaiskierka.pl – My organizujemy zajęcia i warsztaty, ale jeśli można na nich przekąsić coś pysznego, to stają się one jeszcze większą, wyczekiwaną atrakcją dla dzieci. Na przykład w tłusty czwartek robiliśmy pączki z modeliny, a na stole stały prawdziwe. W rewanżu zawieziemy teraz kawiarni te modelinowe wraz ze specjalnym podziękowaniem.


Nie bez znaczenia jest też fakt, że desery i ciacha bez cukru z Fit Cake mają krótki, wyselekcjonowany skład i tzw. „czystą etykietę” (https://fitcake.pl/).  Wielu małych pacjentów jest na ograniczającej diecie i tego typu słodycze są dla nich bardziej zalecane niż standardowe. Często nie mogą jeść żadnych innych. Sieć franczyzowa Fit Cake, która ma ponad 50 punktów w całej Polsce, od dawna angażuje się w pomoc chorym dzieciom. Współpracuje m.in. z organizacjami wpierającymi cukrzyków. W zeszłym roku założyła własną Fundację Fit Cake Bezcukrowi. Udziela się ona m.in. w białostockim Dziecięcym Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym, gdzie jednej z pacjentek sprezentowała mini pompę insulinową. Obdarowuje też małych pacjentów batonami Czekolady Miś. To brownie opracowane wraz z Fundacją Miś w Fartuchu, bezpieczne dla małych diabetyków.

- Recepty naszych wypieków są dostosowane do potrzeb osób na różnych dietach: bezglutenowej, wegańskiej, alergików, cukrzyków. Promujemy też wiedzę o zdrowym i świadomym odżywaniu. Przekonujemy, że chorzy nie muszą rezygnować ze słodkich przyjemności, co najbardziej cieszy właśnie dzieci – mówi Rafał Kościuk, współwłaściciel Franczyzy Fit Cake.

Tymczasem kawiarnia w Rzeszowie szykuje się już na Wielkanoc na oddziale. Przygotowuje pacjentom specjalną niespodziankę.

- Chcielibyśmy zrobić z tego zabawę, by dzieci mogły trochę pogłówkować, zaangażować się w akcje poszukiwawczą, a potem ze smakiem skonsumować to co znalazły. Ale na razie nie zdradzamy szczegółów - zapowiada właściciel Fit Cake w Rzeszowie.


Bieżące wydanie czasopisma

Poznaj sezonowe trendy tortowe oraz receptury lodziarskie finalistów Gelato Poland, przekonaj się jak ważne jest śniadanie w piekarni...

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji