...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Kruszwica, materiał promocyjny

Mistrzowskie Nagrody – IV edycja

Działasz w branży cukierniczej lub piekarskiej? Jesteś lub planujesz zostać stałym klientem ZT Kruszwica S.A., największego w Polsce i jednego z największych w Europie przetwórców nasion oleistych? To miejsce jest dla Ciebie!

ZT Kruszwica S.A. to firma, która stawia na budowanie długofalowych relacji z klientem i wyjątkowo ceni sobie działanie na rzecz wspólnego rozwoju. Dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci czerpali ze współpracy jak najwięcej korzyści.

W ramach programu Mistrzowskie Nagrody premiujemy zakupy produktów marki Kruszwica. Atrakcyjne nagrody, a także możliwość wzięcia udziału w specjalistycznych szkoleniach cukierniczych w ramach Akademii Mistrza to jego najważniejsze elementy. Mistrzowskie Nagrody cieszy się dużym zainteresowaniem, wierzymy, że tym razem zyskają jeszcze większą popularność.

W tej edycji przygotowaliśmy dla Państwa aż 61 nagród, podzielonych na trzy kategorie:

 •     „Od miłości do słodkości” (produkty branżowe);
 •     „W domowym zaciszu”;
 •     „Chwila relaksu”.


W listopadzie przygotowaliśmy dla Państwa niespodziankę. Wraz z nową edycją programu zaplanowaliśmy podwojenie punktów za pierwsze zakupy w listopadzie w ramach akcji „Punkty na start”. Dołączenie do programu nic Cię nie kosztuje!Zobacz, jakie to proste – w dwóch krokach:

Etap pierwszy:
Uczestnik wypełnia formularz zgłosze- niowy, który znajduje się na stronie www.mistrzowskienagrody.pl (zakładka „Zgłoszenie do programu”). Następnie przesyła go do Biura Obsługi Promocji pocztą lub przekazuje specjaliście ds. sprzedaży ZT Kruszwica.

Etap drugi:
Po zarejestrowaniu się uczestnik otrzyma login i hasło do swojego profilu. Dane do logowania zostaną przekazane uczestnikowi wiadomością SMS na numer podany podczas rejestracji.

Szczegółowe informacje dotyczące programu znajdą Państwo w regulaminie dostępnym u specjalisty ds. sprzedaży, w Biurze Obsługi Promocji (tel. 22 508 01 90) lub na stronie www.mistrzowskienagrody.pl (dla obecnych członków Mistrzowskich Nagród).

Bieżące wydanie czasopisma

W czym tkwi fenomen bento cake? Co zagraża dziś najmocniej lodziarniom rzemieślniczym? Jakie nowinki pojawiły się na tegorocznych targach Sigep?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać   

  Drodzy Czytelnicy, wszystkie materiały na portalu Mistrz Branży są darmowe. Wspieramy tym rzemiosło, bo jest dla nas najważniejsze. Jeśli możecie, wspomóżcie również nasze dzieło wykupując prenumeratę lub przekazując cegiełkę na funkcjonowanie i rozwój. Z góry dziękujemy.

  wspieraj twórczość Mistrza Branży wspieraj twórczość Mistrza Branży
   


  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  oprogramowanie dla piekarni

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji