...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Kruszwica, materiał promocyjny

Mistrzowskie Nagrody – IV edycja

Działasz w branży cukierniczej lub piekarskiej? Jesteś lub planujesz zostać stałym klientem ZT Kruszwica S.A., największego w Polsce i jednego z największych w Europie przetwórców nasion oleistych? To miejsce jest dla Ciebie!

ZT Kruszwica S.A. to firma, która stawia na budowanie długofalowych relacji z klientem i wyjątkowo ceni sobie działanie na rzecz wspólnego rozwoju. Dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci czerpali ze współpracy jak najwięcej korzyści.

W ramach programu Mistrzowskie Nagrody premiujemy zakupy produktów marki Kruszwica. Atrakcyjne nagrody, a także możliwość wzięcia udziału w specjalistycznych szkoleniach cukierniczych w ramach Akademii Mistrza to jego najważniejsze elementy. Mistrzowskie Nagrody cieszy się dużym zainteresowaniem, wierzymy, że tym razem zyskają jeszcze większą popularność.

W tej edycji przygotowaliśmy dla Państwa aż 61 nagród, podzielonych na trzy kategorie:

 •     „Od miłości do słodkości” (produkty branżowe);
 •     „W domowym zaciszu”;
 •     „Chwila relaksu”.


W listopadzie przygotowaliśmy dla Państwa niespodziankę. Wraz z nową edycją programu zaplanowaliśmy podwojenie punktów za pierwsze zakupy w listopadzie w ramach akcji „Punkty na start”. Dołączenie do programu nic Cię nie kosztuje!Zobacz, jakie to proste – w dwóch krokach:

Etap pierwszy:
Uczestnik wypełnia formularz zgłosze- niowy, który znajduje się na stronie www.mistrzowskienagrody.pl (zakładka „Zgłoszenie do programu”). Następnie przesyła go do Biura Obsługi Promocji pocztą lub przekazuje specjaliście ds. sprzedaży ZT Kruszwica.

Etap drugi:
Po zarejestrowaniu się uczestnik otrzyma login i hasło do swojego profilu. Dane do logowania zostaną przekazane uczestnikowi wiadomością SMS na numer podany podczas rejestracji.

Szczegółowe informacje dotyczące programu znajdą Państwo w regulaminie dostępnym u specjalisty ds. sprzedaży, w Biurze Obsługi Promocji (tel. 22 508 01 90) lub na stronie www.mistrzowskienagrody.pl (dla obecnych członków Mistrzowskich Nagród).

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji