...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , HORTINO, materiał promocyjny

Nadzienia owocowe POLTINO – Produkt Roku!

Podczas tegorocznej edycji targów - „SWEET Targi Cukiernicze, Piekarnicze i Lodziarskie” grono niezależnych specjalistów nagrodziło najlepsze produkty nadając im tytuł „Produkt Roku”. Wśród nich I miejsce w kategorii „komponent” zdobyła firma HORTINO ZPOW Leżajsk Sp. z o.o. za nadzienia owocowe POLTINO.

Termostabilne nadzienia owocowe POLTINO powstają z owoców nie konserwowanych chemicznie. Dostępne w smakach: jagodowym, morelowym, truskawkowym, czarnej porzeczki, wiśniowym, rabarbarowo – porzeczkowym i porzeczkowo – żurawinowym w wiaderkach 12 kg. Charakteryzują się niską zawartością cukrów (25-45%) i wysokim udziałem procentowym owoców (40-55%) w zależności od smaku. Nadzienia po wypieku utrzymują barwę i smak oraz lekko przezroczystą konsystencję z widocznymi kawałkami owoców. Służą do wypiekania wszelkiego rodzaju drożdżówek, ciast i ciasteczek, tortów, pieczywa cukierniczego jako farsz do naleśników czy wyrobów garmażeryjnych np. knedli i pierogów, ale również jako element dekoracyjny na wierzchu produktów.

Firma Hortino to jedna z największych firm z branży przetwórczej oparta w 100% na polskim kapitale.
Oferta Hortino, znana m.in. z mrożonek warzywnych i owocowych marki Poltino, to także profesjonalne produkty kierowane na rynek cukierniczo – piekarski, w której oprócz nagrodzonych nadzień znajdują się również marmolady owocowe.

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji