...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja MW, materiał promocyjny

Nowości firmy Bakels podczas targów Polagra-Tech

Firma Bakels Polska na targach Polagra-Tech 2012 przedstawiła najlepszą ofertę produktową szerokiemu gronu piekarzy i cukierników. Nowe, wzbogacone receptury Pieczywa Tygrysiego i Żyrafy, na bazie innowacyjnych surowców Tiger Pasta oraz Melon Mix, zaskakiwały pomysłowymi kształtami i nietypową skórką.

Targi to też dobra okazja, żeby przypomnieć sprawdzone produkty, które już wcześniej pojawiły się na rynku. Warto wymienić mieszanki piekarnicze, jak Proso Mix, Low Crab Mix, Duński Mix, Chia Mix. Na stoisku nie mogło zabraknąć zakwasów: Żytni Suszony oraz Pszenny Rustic, a także całej palety mas cukrowych Pettince, polepszacz Lecicool, beza w proszku Actiwhite oraz żel Diment All'Round.

Łódzka firma nie tylko przygotowała ekspozycję wyrobów gotowych na bazie swoich produktów, ale też każdego dnia targów przyciągała uwagę pokazami technologicznymi, prowadzonymi przez technologów firmy Bakels. Taka interaktywna forma prezentowania oferty była odbierana z dużym zainteresowaniem przez gości odwiedzających targi. Klienci mogli zobaczyć nie tylko efekt finalny, ale też zobaczyć na żywo cały proces produkcji. Co najważniejsze, dawała możliwość bezpośredniego kontaktu i zadawania pytań technologom prowadzącym.

– Taka bezpośrednia prezentacja produktu znacznie ułatwia naszym potencjalnym klientom wybory – podkreślił Maciej Dega, dyrektor handlowy i członek zarządu Bakels Polska. – Na naszym stoisku przez 5 dni można było zobaczyć efekt finalny zastosowanych surowców. Zwiedzający zwracali uwagę na  wygodę i ekonomię stosowania produktów oraz łatwość i powtarzalność produkcji. Z dużą satysfakcją obserwowaliśmy, że coraz więcej firm działających w naszej branży przywiązuje wagę do tych zagadnień – dodał Maciej Dega.

Jak przekonuje firma Bakels, choć ekonomia produkcji nadal jest szalenie istotna, to nie warto skupiać się wyłącznie na poszukiwaniu produktów najtańszych. Relacja ceny do jakości to w obecnej sytuacji najlepsza droga do budowania grona zadowolonych i stałych klientów.


Bieżące wydanie czasopisma

Dlaczego i jak warto fotografować jedzenie? Czy istnieje idealny roślinny zamiennik jaja kurzego? Jaka kawa sprzedaje się najlepiej w cukierni?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji