...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Comprital, materiał promocyjny

Otwórz swoją lodziarnię z Comprital Polska

Comprital Polska, twórca programu Giubileo Experience, pozwalającego stworzyć lody o składzie całkowicie zrozumiałym dla konsumenta, bez tłuszczów roślinnych, sztucznych barwników i aromatów, po raz kolejny pomaga przedsiębiorcom otworzyć lodziarnię z prawdziwego zdarzenia.

Ostatnia w tym roku edycja warsztatów „Otwórz z nami lodziarnię” odbyła się 21-23 listopada 2016 r. w siedzibie firmy w Stanisławowie. Poprowadzili je specjaliści z branży: Dawid Szulc, były technolog Comprital Polska, i Karol Łazarewicz Pudłowski, technolog Comprital Polska. Podczas szkolenia przybyli goście mogli uzyskać wiele informacji na interesujące ich tematy, m.in.: jak z sukcesem uruchomić lodziarnię, jakie komponenty do produkcji lodów wybrać czy jakie maszyny są najlepsze.

 

Organizatorzy jak zwykle zadbali o to, by uczestnicy posiedli nie tylko wiedzę teoretyczną i poznali najnowsze trendy w branży, ale również zyskali praktyczne umiejętności. Pracując na znanej wśród lodziarzy linii Giubileo Experience, lodów naturalnych – czysta etykieta – mogli własnoręcznie wyprodukować swoją pierwszą kuwetę lodów rzemieślniczych. Każdy otrzymał certyfikat potwierdzający ukończenie kursu.

Kolejna edycja bezpłatnych jednodniowych warsztatów planowana jest na 10 lub 11 stycznia 2017 r.
Zapisy: tel. 506 065 679 lub biuro@comprital.pl

 

Bieżące wydanie czasopisma

Dariusz Rajewski, Konrad Tota i Michał A. Molenda – 3 różne perspektywy i patenty na rozwój rzemieślniczych firm. Gadżety rzemieślnika – sprawdź, w jakie urządzenia i akcesoria zbroją się współcześni cukiernicy, piekarze i czekoladziarze w Polsce. Zobacz sklep firmowy dopasowany do rzeczywistości!

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji