...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja MH, materiał promocyjny

"Pikantne kawałki", czyli MAMZ & Eco Trade

9 maja br. adepci Małej Akademii Mistrzostwa Zawodowego zostali zaproszeni przez firmę Eco Trade do udziału w seminarium technologicznym. Tematem "lekcji ze smakiem" były pikantne i słone wyroby półgastronomiczne.

W wizycie studyjnej w siedzibie firmy Eco Trade w Gliwicach wzięło udział 12 uczniów, pobierających naukę w zawodach cukiernik, piekarz oraz kucharz w szkołach: ZSZ Izby Rzemieślniczej w Rybniku, OHP w Rybniku, ZS nr 1 w Żorach, ZS nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju. 

Zajęcia przeprowadził mistrz Daniel Waliszewski, dobrze znany uczestnikom MAMZ-u. W tematyce zajęć praktycznych znalazły się technologie produkcji wyrobów półgastronomicznych, na bazie ciast drożdżowych i półfrancuskich takich jak paszteciki, nadziewane rogale, smażone w głębokim tłuszczu calzone, pizzeriny i pizze. Podczas kilkugodzinnych zajęć młodzież miała sposobność przetestowania nowoczesnych, innowacyjnych mieszanek ciast, farszów i sosów produkcji Eco Trade. 

*Receptura na pizzę margaritę Daniela Waliszewskiego.

Seminarium "Pikantne kawałki" było kolejnym przedsięwzięciem zrealizowanym dzięki współpracy Małej Akademii Mistrzostwa Zawodowego i firmy Eco Trade, która wspiera działania edukacyjne MAMZu od chwili jej powstania.

 

Więcej informacji na stronie internetowej Małej Akademii Mistrzostwa Zawodowego: www.mamz.pl

Bieżące wydanie czasopisma

Justyna Sekunda o upartym dążeniu do celu i pukaniu do drzwi klienta premium. Aleksandra Gostomska i Paweł Ignaciuk o przekazywaniu historii i emocji w ciastkach. Tomasz Dudek o potędze inwestowania w siebie.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Wypieki wegańskie puratos

  pieczywo babuni lesaffre

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji