...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Kruszwica, materiał promocyjny

Podwieczorki z Akademią Mistrza – będzie kolejna edycja

W czerwcu zakończyła się wiosenna edycja Podwieczorków z Akademią Mistrza organizowanych przez firmę Kruszwica. Ideą spotkań jest pomoc przedsiębiorcom w prowadzeniu i zarządzaniu firmą, a także wspieranie ich w obszarach, które sprawiają im trudność.

Czerwcowe podwieczorki

Druga edycja Podwieczorków odbyła się w Krakowie, Chorzowie, Wrocławiu, Piotrkowie Trybunalskim i Warszawie. Spotkania pod tytułem „Jak prawidłowo zawierać umowy cywilnoprawne z pracownikami i komunikować się z organami kontroli? – czyli praktyczne porady i wskazówki jak poruszać się w nieprecyzyjnych przepisach” poprowadziła Adrianna Głuchowska trenerka i niezależna konsultantka z dziedziny finansów publicznych oraz prawa pracy. Ekspertka skupiała się na prawnych aspektach zawierania umów cywilnoprawnych, a także podzieliła się z uczestnikami praktycznymi poradami dotyczącymi zawierania umów i współpracy z organami kontroli czy biurami rachunkowymi. Podwieczorki umożliwiły również wymianę doświadczeń i inspirujące dyskusje pomiędzy uczestnikami.

Edycja jesienna

Wiemy już na pewno, że na jesieni odbędzie się kolejna edycja cyklu. Akademia Mistrza planuje zorganizować podwieczorki z dr Markiem Borowińskim na temat: „Jak wpływać na decyzje zakupowe klientów? – czyli bezcenna wiedza na temat zachowań konsumenckich.”

Bieżące wydanie czasopisma

Dlaczego i jak warto fotografować jedzenie? Czy istnieje idealny roślinny zamiennik jaja kurzego? Jaka kawa sprzedaje się najlepiej w cukierni?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji