...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Kruszwica, materiał promocyjny

Zapisy na spotkania Podwieczorków z Akademią Mistrza już wystartowały

W czerwcu odbywa się druga edycja Podwieczorków z Akademią Mistrza.

 W trakcie tych lokalnych, organizowanych przez Kruszwicę spotkań trener Adriana Głuchowska poprowadzi seminarium na temat: „Jak prawidłowo zawierać umowy cywilnoprawne z pracownikami i komunikować się z organami kontroli? – czyli praktyczne porady i wskazówki jak poruszać się w nieprecyzyjnych przepisach”. 

Celem seminarium jest zwrócenie uwagi na newralgiczne kwestie prawne dotyczące umów zlecenie i umów o dzieło. Uczestnicy, którzy wzięli udział w seminarium Adriany Głuchowskiej w zeszłym roku bardzo pozytywnie ocenili to spotkanie. Trenerka wykazała się bardzo dużą biegłością w obszarze poprawnego konstruowania umów cywilnoprawnych. Przedsiębiorcy z powodzeniem wdrożyli pozyskaną wiedzę w swoich biznesach.

W tym roku seminarium odbywa się w następujących lokalizacjach: 9.06 Kraków, 10.06 Chorzów, 11.06 Wrocław, 22.06 Piotrków Trybunalski, 23.06 Warszawa. Kruszwica serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Podwieczorkach z Akademią Mistrza. Szczegóły spotkań i zapisy odbywają się na stronie www.akademiamistrza.pl/zarzadzanie-biznesem/kalendarz-spotkan

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji