...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Startujemy z Mistrzem Branży

Po długich przygotowaniach, wielu rozmowach z przedsiębiorcami i pracownikami naszej branży pragniemy zaprezentować Państwu "Mistrza Branży". Co się kryje pod nową marką?

Marka Mistrz Branży obejmuje nowoczesny portal oraz poradnik drukowany dla piekarzy, cukierników, lodziarzy oraz pasjonatów czekolady. To uzupełniające się medium daje równe szanse dla wszystkich zainteresowanych. U nas każdy ma prawo głosu: przedsiębiorca, pracownik, przedstawiciel cechu, nauczyciel, uczeń, dostawca dla branży. Mistrz Branży ma stanowić użyteczne i innowacyjne narzędzie komunikacji. Ma być również źródłem rzetelnej informacji z pierwszej ręki.

Za Mistrzem Branży stoi grono najlepszych autorów i partnerów – fachowców i praktyków, którzy zapewnią urozmaiconą i praktyczną wiedzę zarówno z zakresu technologii, jak i zarządzania firmą. Tylko u nas dostęp do tej wiedzy jest i będzie bezpłatny.

Nieograniczony dostęp, efektywna komunikacja

Mistrz Branży to nie tylko źródło rzetelnej wiedzy, ale też użyteczne i innowacyjne narzędzie komunikacji w branży. Tylko w naszym portalu każdy cech może założyć konto i publikować własne wiadomości, a także dzielić się wiedzą. Dla jednych cechów będzie to okazja, by dać się lepiej poznać lub dotrzeć do szerszego grona przedsiębiorców, dla innych – będzie to miejsce do dyskusji o ważnych kwestiach branżowych.

Ciekawe rozwiązania przygotowaliśmy również dla dostawców dla branży. Indywidualne konto daje im możliwość samodzielnego zarządzania ofertą produktową przy użyciu multimedialnych narzędzi. Takie rozwiązanie zapewni użytkownikom portalu szybki dostęp do rozbudowanych i atrakcyjnych w formie informacji o produktach lub usługach.

Promocja młodych

Chcemy promować ciekawe i nowe inicjatywy w branży, ale te związane z młodzieżą są nam szczególnie bliskie. Dlatego na łamach poradnika i w portalu będziemy informować o konkursach, szkoleniach dla młodych osób, ale też sami zaangażujemy się w organizację takich przedsięwzięć. U nas nie zabraknie miejsca dla młodych i uzdolnionych osób, by zwiększyć ich szanse na rynku pracy.

To tylko część naszych możliwości. Mamy nadzieję, że nasza pasja w tworzeniu nowej jakości portalu oraz poradnika spotka się z Państwa ciepłym odbiorem. Dołożymy wszelkich starań, by Mistrz Branży jako portal i poradnik spełnił oczekiwania branży, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie oraz krytykę.

Funkcjonalny portal

Pragniemy zwrócić Państwu uwagę na następujące funkcjonalności:

Katalog produktów i usług [tutaj] – multimedialna prezentacja produktów i usług, które znajdują się w ofercie firm z nami współpracujących. Baza ta posiada odpowiednie narzędzia filtrowania wyników, a produkty w niej zawarte wyświetlają się również w dziale Ogłoszeń drobnych, w odpowiednich kategoriach.

Plebiscyty [tutaj] – cykliczne konkursy, w których wszyscy zalogowani użytkownicy mogą zagłosować na wytypowane w danej kategorii produkty znajdujące się w bazie „Katalogu produktów i usług”. Dla głosujących przewidziano atrakcyjne nagrody.

Katalog firm [tutaj] – każda firma, która założy bezpłatne konto w portalu, a następnie uzupełni dane dotyczące prowadzonej działalności, zostanie umieszczona (po zaznaczeniu odpowiedniej opcji) w „Katalogu firm”. Firmy z kontami biznesowymi są oznaczone na czerwono – w rozwinięciu można zobaczyć ich produkty i usługi.

Cechy i stowarzyszenia [tutaj]– podstrony cechów i stowarzyszeń, na których publikowane są bieżące wiadomości podzielone na kilka różnych kategorii.

Hurtownie partnerskie [tutaj] – bieżące wiadomości dotyczące: promocji, wyprzedaży, rabatów czy informacji o szkoleniach. Pięć ostatnich wpisów hurtowni jest widocznych na stronie głównej portalu.

Ogłoszenia drobne [tutaj] – jak nazwa wskazuje, są to darmowe ogłoszenia, które może publikować każdy użytkownik posiadający darmowe konto w portalu. Lista ostatnio dodanych ogłoszeń jest wyświetlana na stronie głównej portalu.

Forum dyskusyjne [tutaj] - umożliwia szybką wymianę informacji i dyskusję w różnych działach tematycznych, jak informacje produktowe, problemy technologiczne, efektywne zarządzanie i kącik cechowy. Nad naszym forum czuwają eksperci.

Newsletter – nie zamierzamy spamować, czyli wysyłać niechcianych lub zupełnie nieprzydatnych informacji. Nasz newsletter będzie informował np. o szkoleniach lub imprezach branżowych w danym regionie i będzie adresowany do konkretnej grupy docelowej. Na newsletter można się zapisać w tym miejscu bez potrzeby dokonywania rejestracji konta. W każdej chwili można zrezygnować z otrzymywania newslettera [tutaj].

Duże zamówienia (w przygotowaniu) – to narzędzie działa na podobnych zasadach jak przetargi; zostało stworzone dla grup producentów lub reprezentujących ich cechów w celu składania zamówień na konkretny asortyment. Informacja o zamówieniu dociera do określonej grupy dostawców.

PS Portal do końca stycznia będzie pracować w fazie testowej, niektóre funkcjonalności są jeszcze na etapie udoskonalania. Czekamy na Państwa opinie, które prosimy wysyłać na adres opinie@mistrzbranzy.pl.

Bieżące wydanie czasopisma

W czym tkwi fenomen bento cake? Co zagraża dziś najmocniej lodziarniom rzemieślniczym? Jakie nowinki pojawiły się na tegorocznych targach Sigep?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać   

  Drodzy Czytelnicy, wszystkie materiały na portalu Mistrz Branży są darmowe. Wspieramy tym rzemiosło, bo jest dla nas najważniejsze. Jeśli możecie, wspomóżcie również nasze dzieło wykupując prenumeratę lub przekazując cegiełkę na funkcjonowanie i rozwój. Z góry dziękujemy.

  wspieraj twórczość Mistrza Branży wspieraj twórczość Mistrza Branży
   


  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  oprogramowanie dla piekarni

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji